MMA PLKSWRobert Ruchała poradziłby sobie w UFC? Mateusz Gamrot nie ma wątpliwości!

Robert Ruchała poradziłby sobie w UFC? Mateusz Gamrot nie ma wątpliwości!

Robert Ruchała to nowa gwiazda Federacji KSW. Zawodnik pochodzący z Nowego Sącza w miniony piątek odniósł piątą wiktorię w szeregach polskiego giganta z rzędu i pozostaje niepokonany w zawodowej karierze notując rekord 8-0. Seria Ruchały sprawiła, że kibice pytają o jego potencjał w kontekście UFC.

Robert Ruchała

Przypominamy, że Robert Ruchała w piątek 14 października pokonał niejednogłośną decyzją sędziów Damiana Stasiaka. Było to w walce wieczoru gali KSW 75 w Nowym Sączu. Po walce Ruchała prosił o walkę o pas mistrzowski wagi piórkowej, a w mediach społecznościowych chwalił się zdobytym już piątym pucharem KSW:

Robert Ruchała poradziłby sobie w UFC? Mateusz Gamrot nie ma wątpliwości!

Po tej wygranej, kibice zaczęli pytać o potencjał sportowy Roberta Ruchały. Pytanie o nowosądeczanina dostał nawet największy obecnie prospekt wagi lekkiej UFC – Mateusz Gamrot.

“Gamera”, który przygotowuje się do walki z Beneilem Dariushem na UFC 280 w Abu Dhabi zapytano wprost czy Robert Ruchała – jego zdaniem – ma potencjał aby walczyć kiedyś w UFC.

Oto, co Gamrot odpowiedział:

“Oczywiście! Cała kariera dopiero przed nim. Ale jeszcze dużo ma wyzwać w KSW, co mocno kibicuję.”

A Wy w przyszłości widzicie Roberta Ruchałę w UFC?

Zobacz także:

“Jest u siebie, to kozaczy!” – Paweł Jóźwiak rzucił się na Marcina Najmana przed ich walką na Wotore 6 [WIDEO] Widzieliście?

Takiego obrotu sprawy niewielu się spodziewało! Paweł Jóźwiak rzucił się na Marcina Najmana przed ich walką na Wotore 6, do której dojdzie już w następny weekend.

Popek dożywotnio zbanowany w FAME? Wojciech Gola: Nie powinien wziąć tej walki!

Wojciech Gola w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wyznał, że Popek może zostać dożywotnio zbanowany w organizacji FAME MMA. Będzie tak jeżeli popularny raper z Legnicy stoczy pojedynek z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim na gali PRIME SHOW MMA 4.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis