MMA PLKSWRobert Ruchała po ogłoszeniu walki o pas na KSW 80: Warto walczyć o marzenia!

Robert Ruchała po ogłoszeniu walki o pas na KSW 80: Warto walczyć o marzenia!

Robert Ruchała już niedługo będzie mógł spełnić jedno ze swoich sportowych marzeń. Zawodnik z Nowego Sącza już 17 marca w Lubinie na gali KSW 80 stanie przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego wagi piórkowej!

Robert Ruchała po ogłoszeniu walki o pas na KSW 80

Ruchała o to trofeum zmierzy się z Dawidem Śmiełowskim. Zaznaczamy jednak, że pas, o który ci zawodnicy będą walczyć będzie miał status “tymczasowego”. Pełnoprawnym mistrzem dywizji do 66 kilogramów jest bowiem Saladihne Parnasse, którego najprawdopodobniej czeka walka z Marianem Ziółkowskim o złoto w dywizji lekkiej.

Robert Ruchała po ogłoszeniu walki o pas na KSW 80: Warto walczyć o marzenia!

Ruchała nie ukrywa, że przez lata był wielkim fanem KSW, a jednym z jego sportowych idoli jest zbliżający się do kresu swojej sportowej kariery Michał Materla. Nowosądeczanin przez lata oglądał KSW w telewizorze, a teraz sam z powodzeniem walczy w klatce polskiego giganta.

I to z takim powodzeniem, że doszedł już teraz do walki o tymczasowy pas mistrzowski. Sam zawodnik zaznacza, że warto walczyć o marzenia:

“Jeszcze pare lat temu oglądałem galę KSW jako widz gdzieś daleko na trybunach, teraz mam okazję zawalczyć o pas co prawda tymczasowy ale pas organizacji

@KSW_MMA Warto walczyć o marzenia

Jedziemy z tym! 17 marzec Lubin”

Zobacz także:

Sławomir Peszko zawalczy w FAME MMA? Piłkarz zabiera głos!

FAME MMA 17 przysporzyło nam emocji co nie miara. Fenomenalne walki, spektakularny nokaut, czy intrygujące debiuty to nie wszystko co nam miała do zaoferowania siedemnasta odsłona największej federacji freak-fight w Europie. Podczas studia, przed oficjalnym rozpoczęciem gali odbyło się studio, w którym zagościł między innymi Sławomir Peszko.

Mariusz Wach zadebiutuje w MMA? Przeciwnikiem podopieczny Oknińskiego?!

Mirosław Okniński za pośrednictwem swojego Instragrama poinformował o kolejnym starciu swojego podopiecznego, Kamila Mindy (8-4). Nadmienić trzeba, że jego rywalem ma być…Mariusz Wach!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis