MMA PLKSWRobert Ruchała otrzymał wyzwanie od obcokrajowca! Mamy kolejną walkę w KSW?

Robert Ruchała otrzymał wyzwanie od obcokrajowca! Mamy kolejną walkę w KSW?

Foto: KSW

Jeden z najbardziej obiecujących zawodników młodego pokolenia w polskim MMA Robert Ruchała otrzymał wyzwanie od obcokrajowca! Bardzo możliwe, że Federacja KSW zdecyduje się na zestawienie takiej walki!

Ruchała wystąpił na minionej gali KSW 58. Tam poddał w trzeciej rundzie balachą Daniela Bażanta notując piątą wygraną w zawodowej karierze i drugą z rzędu w KSW.

22-latek automatycznie stał się pożądanym rywalem dla wielu zawodników, którzy albo walczą w KSW, albo dopiero w KSW zadebiutują.

Robert Ruchała otrzymał wyzwanie od obcokrajowca!

Ruchała za swój ostatni występ na gali KSW 58 otrzymał bonus pieniężny za najlepsze poddanie wieczoru. Pod filmikiem informującym o tym, który udostępniła w mediach społecznościowych Federacja KSW, swoje wyzwanie Polakowi rzucił obcokrajowiec.

Chodzi o Francisco Barrio, który jest już związany z KSW. W minioną sobotę wypunktował Bartłomieja Koperę. W swoim debiucie w KSW przegrał natomiast decyzją sędziów z Mateuszem Legierskim.

Barrio zaproponował pojedynek strajkera z grapplerem:

Brak opisu.

Ruchała natomiast podziękował KSW za przyznanie bonusu i wydaje się, że jego sen o występach na najwyższym szczeblu w polskim MMA właśnie się iści:

Zobacz także:

Walka wieczoru FEN 32 potwierdzona! Mocny przeciwnik dla Rębeckiego, stawką pas!

Walka wieczoru FEN 32 potwierdzona! Organizacja Fight Exclusive Night podała właśnie informację dotyczącą najważniejszego zestawienia nadchodzącej gali!

Wielkie kary dla uczestników awantury na KSW 58! Posypały się również zakazy wejścia na gale!

W związku ze zdarzeniem, do którego doszło 30 stycznia 2021 r. podczas gali KSW 58 po walce Shamil Musaev kontra Uroš Jurišić, zarząd KSW podjął decyzję o ukaraniu odpowiedzialnych za tę sytuację zawodników.

PFL w TVP! Walki Marcina Helda z transmisją w polskiej telewizji!

Jak dosłownie przed chwilą ogłosił w kanale sportowym Maciej Turski, gale organizacji PFL będą transmitowane na antenie TVP Sport. Informację potwierdził też dyrektor stacji, Marek Szkolnikowski.