MMA PLKSWRobert Ruchała o swojej walce na KSW 75: To spełnienie marzeń

Robert Ruchała o swojej walce na KSW 75: To spełnienie marzeń

Jeden z czołowych polskich zawodników kategorii piórkowej Robert Ruchała na oficjalnej stronie Federacji KSW zapowiedział swoją nadchodzącą walkę, do której dojdzie już na najbliższej gali KSW 75.

Robert Ruchała

Wspomniana impreza zaplanowana jest na dzień 14 października w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Nowy Sącz to teren, z którego wywodzi się Ruchała.

Nic więc dziwnego, że dla tego zawodnika walka przed własną publicznością jest niezwykle istotna:

“To jest spełnienie marzeń, że mogę zawalczyć przed własną publicznością w moim rodzinnym mieście. Nie mogę się doczekać. Na pewno będą fajerwerki, bo przeciwnik wymagający. Będzie zajebista walka.”

Rywalem Ruchały będzie doświadczony polski karateka, który w przeszłości walczył w organizacji UFC – Damian Stasiak. Pojedynek ten może wyłonić kolejnego pretendenta do walki o pas mistrzowski polskiego giganta.

Ruchała nie zamierza zatem lekceważyć weterana:

“Wielki sprawdzian i cieszę się, że będę mógł w końcu stanąć naprzeciwko takiego zawodnika. 14 października wchodzimy i dajemy show.”

Zobacz także:

Prezes dużej polskiej organizacji rywalem Krychy UFC na MMA Attack 4! Zaskoczeni?

Prezes dużej polskiej organizacji został rywalem Krystiana “Krychy UFC” Wilczaka na nadchodzącą galę MMA Attack 4, która w sobotę 24 września w Arenie Będzin.

Wasilewski mocno po gali High League 4: Teraz Polacy chcą oglądać takie zerowe wygłupy?

Andrzej Wasilewski zabrał głos po gali High League 4. Uznany promotor boksu oglądał wydarzenie w Gliwicach ze względu na występ Artura Szpilki. Pięściarz z Wieliczki ma za sobą drugie zawodowe zwycięstwo w mieszanych sztukach walki. ”Szpila” w pierwszej rundzie pokonał Denisa Załęckiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis