MMA PLKSWRobert Ruchała docenia głośne wsparcie mamy w najgłośniejszej walce gali KSW 69 [WIDEO]

Robert Ruchała docenia głośne wsparcie mamy w najgłośniejszej walce gali KSW 69 [WIDEO]

To była najgłośniejsza walka całej gali KSW 69, a wszystko przez wsparcie jakie swojemu synowi wykrzykiwała z trybun jego mama. Robert Ruchała bardzo docenia głośne wsparcie mamy po swojej walce.

Robert Ruchała

Niepokonany w zawodowych startach Ruchała wczoraj na KSW 69 pewnie wypunktował również niepokonanego do wczoraj Włocha Michele Baiano i zanotował czwartą wiktorię w klatce KSW z rzędu.

Robert Ruchała docenia głośne wsparcie mamy w najgłośniejszej walce gali KSW 69 [WIDEO]

W trakcie walki Roberta Ruchałę mocno dopingowała jego mama, obecna na trybunach podczas całej imprezy. Choć opinie kibiców na temat głośnego wsparcia słyszanego w trakcie transmisji imprezy są różne, to Robert Ruchała bardzo docenia wsparcie, jakie płynęło z ust swojej rodzicielki.

W rozmowie z dziennikarzami po gali KSW 69 odniósł się do emocjonalnego zachowania swojej mamy:

“Jesteśmy na górze, rozgrzewamy się i słyszę w telefonie Arka Tańculi: “AAAAA”. Mówię: “Ty, moja mama, Kto? Moja mama, rozgrzewa się. Ale Ty jeszcze nie walczysz. Mówię, no widzicie rozgrzewa się przed moją walką. Jak to rozgrzewa się? No rozgrzewa się przed moją walką, bo walczyły właśnie kobiety. No ja wychodzę i tylko słyszę: AAAAA….”

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej:

A Wam jak się podobało wsparcie mamy Roberta Ruchały? Jesteście jej fanami?

Zobacz także:

Będzie walka Paweł Jóźwiak vs Marcin Najman! Za nami I Konfrontacja właścicieli przed starciem [WIDEO]

Wszystko wskazuje na to, że w końcu doczekamy się sfinalizowania konfliktu między dwoma właścicielami polskich organizacji mieszanych sztuk walki w klatce! Paweł Jóźwiak i Marcin Najman mają za sobą I Konfrontację przed ich planowanym starciem!

Bellator 278 – wyniki. Liz Carmouche nową mistrzynią. Kontrowersyjne przerwanie? [WIDEO]

W Honololu odbyła się gala Bellator 278. Była to pierwsza z dwóch gal Bellatora zaplanowana na Hawajach w ten weekend. Przerwanie w walce wieczoru wzbudziło jednak sporo kontrowersji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis