MMA PLArchiwumKrwawy SportRobert Maruszak vs. Łukasz “Zamek” Szmajda na gali Krwawy Sport 7 we Włocławku!

Robert Maruszak vs. Łukasz “Zamek” Szmajda na gali Krwawy Sport 7 we Włocławku!

Już 25 listopada ponownie we Włocławku odbędzie się gala Krwawy Sport 7: Golden Seven.

Maruszak vs. Szmajda
Foto: CrossCore Fight gym/ Smok Toruń

Już dzisiaj możemy przedstawić main event wydarzenia. W walce o pas wagi ciężkiej naprzeciw siebie staną doświadczony Robert Maruszak (4-0 w walkach na gołe pięści) i doświadczony kickbokser Łukasz „Zamek” Szmajda.Maruszak ostatnio na gali FEN 48 znokautował już w pierwszej rundzie Damiana Bujowskiego z kolei Szmajda wygrał turniej The War. Walka o pas odbędzie się w rękawicach do MMA i jest częścią transformacji Krwawego Sportu-jednak nie znaczy to, że zabraknie walk na gołe pięści. Wręcz przeciwnie!

Złota siódemka – zatem w karcie głównej znajdziemy siedem walk na gołe pięści i w małych rękawicach. Na gali zobaczymy dwie walki o pas. Wyżej wspomnianą w rękawicach do MMA I drugą jeszcze w formule na gołe pięści. Na gali odbędzie się również jedna walka w stójkowej formule, lecz na zasadach „wolnej amerykanki” na gołe pięści. Jedna runda do nokautu i dozwolone wszystkie techniki do momentu, kiedy rywal stoi na nogach!

Kartę główną poprzedzą trzy walki karty wstępnej, gdzie szansę dostaną zawodnicy, o których za jakiś czas może być bardzo głośno.

Maruszak vs. Szmajda – trailer

Na kanale organizacji pojawiła się oficjalna zapowiedź, która przygotowuje widzów na nadchodzące wydarzenia. Całość możecie zobaczyć poniżej:

[Informacja prasowa]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis