MMA PLNajnowszeFAME MMARobert Karaś znów to zrobi! FAME MMA głównym sponsorem w drodze po kosmiczny rekord świata!

20 maja Robert Karaś ponownie rozpocznie walkę w Pucharze Świata w Ultra Triathlonie na morderczym dystansie 10 krotnego Ironmana. Karaś na swoim instagramie ogłosił, że będzie reprezentował barwy FAME MMA. Federacja została głównym sponsorem naszego zawodnika.

Robert Karaś FAME MMA głównym sponsorem

Od strażaka do Ironmana
Były strażak, który został zawodowym triathlonistą. Robert Karaś, odchodząc ze straży pożarnej, postawił na jedna kartę i zajął się profesjonalnie triathlonem. Startował zarówno w podwójnym, potrójnym, jak i w pięciokrotnym Ironmanie, które wygrywał, pokonując poprzednich rekordzistów świata. Ogromną popularność zyskał po zdobyciu rekordu świata w potrójnym triathlonie. W 2022 roku wystartował w 10-krotnym Ironmanie i wiele wskazywało na to, że przekroczy kolejną granicę ludzkich możliwości i pobije rekord świata. Niestety problemy zdrowotne i decyzja lekarzy zmusiły zawodnika do przerwania zawodów. W tegorocznym Pucharze Świata Karaś wystąpi pod patronatem FAME MMA.

FAME MMA & Robert Karaś
Karaś w lutym tego roku zadebiutował w oktagonie podczas gali FAME 17. Swój pojedynek wygrał, mimo że przez większość czasu walczył z widoczną kontuzją kolana. Robert zdobył ogromne uznanie kibiców oraz włodarzy federacji. W tym roku FAME MMA jest głównym sponsorem naszego “Żelaznego Człowieka”.

Kosmiczny dystans
Przypomnijmy, jakie dokładnie wyzwanie czeka naszego zawodnika. Będzie to kolejno, 38 km pływania, 1800 km jazdy na rowerze i na koniec 420 km biegu. W przybliżeniu to łącznie dystans, jaki pokonalibyśmy, przemierzając wzdłuż granicy Polski z Niemcami, Czechami, Słowacją i Ukrainą. Robert Karaś stanie rozpocznie swoje zmagania 20 maja o godzinie 15:00 czasu polskiego. Relacje ze zmagań Roberta będzie można śledzić na oficjalnych profilach FAME w mediach społecznościowych.

Mamy dla Was bardzo ciekawą opinię byłego podwójnego mistrza Federacji KSW. Roberto Soldic w swoich mediach społecznościowych wskazał jego zdaniem najlepszego strikera w KSW. Wybór “RoboCopa” mocno zaskoczył!

Wiemy gdzie wystąpi Francis Ngannou! Były mistrz UFC podpisał kontrakt na specjalnych warunkach! Co wy na to?

Zagadka już rozwiązana! Wiemy gdzie będzie teraz występował Francis Ngannou! Były mistrz wagi ciężkiej i jednocześnie jeden z najbardziej przerażających zawodników w zawodowym MMA podpisał kontrakt z nowym pracodawcą. I to podpisał go na specjalnych warunkach.