MMA PLHighleagueRobert Burneika zdradził ile miesięcznie wydaje na swoją dietę: Te bicki kosztują!

Robert Burneika zdradził ile miesięcznie wydaje na swoją dietę: Te bicki kosztują!

Wczoraj odbył się program Rundki przed galą High League 3, w której udział wzięli bohaterowie jednej z walk tej imprezy – Robur WK i Hardkorowy Koksu. Robert Burneika w programie tym zdradził ile pieniędzy miesięcznie wydaje na swoją dietę.

Robert Burneika

Burneika to jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych w naszym kraju kulturysta, który w przeszłości nie raz już wchodził do klatki, by bić się w MMA.

43-latek ma za sobą wygrane z Marcinem Najmanem i Dawidem Ozdobą, a przegraną z Popkiem Monsterem, którą poniósł w klatce Federacji KSW.

Robert Burneika zdradził ile miesięcznie wydaje na swoją dietę

Teraz Burneice przyjdzie zmierzyć się z członkiem Warszawskich Koksów – Roburem WK, a ich walka będzie jedną z ozdób gali High League 3, która odbędzie się 4 czerwca.

Podczas wspomnianych Rundek, Koksu zdradził ile pieniędzy musi wydać miesięcznie na swoją dietę, która jest bogata w białko:

“Dieta taka ogólnie zdrowa dla mnie to bardzo droga jest. Bo stejk dobry to musisz za kilogram dać stówkę i to naprawdę kosztuje. A porównując to do całego miesiąca, to pięć-sześć posiłków muszę mieć z mięsem. Każdy posiłek ma mięso. Tylko rano na śniadanie jem jajka, ale jajko to też białko. 10 jajek. Od jakiejś babci kupujemy więcej, żeby było naturalnie. I miesięcznie? Jakieś 5-6 tysięcy trzeba wydać myślę dla mnie. To łatwo. Te bicki kosztują.”

High League 3 – karta walk: 
Alberto Simao vs Marcin Dubiel 
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika 
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa 
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa “Kleo” Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki
 Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
 Mateusz “Tarzan” Leśniak vs Paweł “Scarface” Bomba
Przemysław “Kolar” Kolarczyk vs Alan “Alan Człowieku” Godziński  

Zobacz także:

Dojdzie do walki Pudzianowski – Szpilka? “Pudzian” stawia jeden ważny warunek!

Mariusz Pudzianowski w prowadzonym przez Mateusza Borka programie Hejt Park transmitowanego na Kanale Sportowym wypowiedział się o możliwym starciu Pudzianowski – Szpilka. “Pudzian” zgadza się na taki pojedynek, ale stawia jeden ważny warunek.

Demian Maia nie pakuje plecaka i nie odchodzi na emeryturę: Chcę stoczyć jeszcze jedną walkę

Wygląda na to, że jeden z najlepszych grapplerów w historii mieszanych sztuk walki – Demian Maia nie pakuje swoich rzeczy do plecaka, by zwinąć się ze sportu i zacząć życie na sportowej emeryturze. Brazylijczyk liczy na jeszcze jedną walkę. Walkę koniecznie stoczoną w UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis