MMA PLUFCRobbie Lawler kontuzjowany! Wypadł z walki z Perrym, który chce… Chimaeva!

Robbie Lawler kontuzjowany! Wypadł z walki z Perrym, który chce… Chimaeva!

Foto: UFC.com

Niestety, Robbie Lawler kontuzjowany! Były mistrz wagi półśredniej UFC miał zmierzyć się w emocjonująco zapowiadającym się starciu z nieobliczanym Mikiem Perrym. Starcie to miało odbyć się 21 listopada na gali UFC 255.

Robbie Lawler kontuzjowany!

Póki co nie znamy szczegółów kontuzji, która wyeliminowała Lawlera z udziału w nadchodzącej gali UFC 255. Jednakże “Bezwzględny” będzie musiał poczekać dłużej na przełamanie serii czterech porażek z rzędu. Ostatnią wiktorię Amerykanin odniósł bowiem w 2017 roku, kiedy to po bliskiej walce pokonał decyzją sędziów Donalda Cerrone.

Uskrzydlony zwycięstwem nad Mickey Gallem, Mike Perry chce zostać na karcie walk UFC 255. “Platinum” ma nawet konkretną propozycję do UFC. Amerykanin chce zmierzyć się z będącym na medialnej fali Khamzatem Chimaevem:

“Skoro Robbie Lawler wypadł z powodu kontuzji, to szukam zastępstwa. Pytałem o Khamzata Chimaeva. Możemy zrobić tę walkę nawet w wadze średniej!”

Jest jednak jeden problem. Khamzat Chimaev ma już zabukowaną kolejną walkę. 19 grudnia ma zmierzyć się w walce wieczoru z Leonem Edwardsem. Wygląda więc na to, że UFC znajdzie dla Perry’ego innego nowego przeciwnika.

Zobacz także:

Jon Jones lepszy od Khabiba? Amerykanin kwestionuje ranking P4P UFC

Czy patrząc na całą zawodową karierę Jon Jones jest lepszy od Khabiba Nurmagomedovowa? Przypominamy, że w tym tygodniu nastąpiła zmiana na szczycie w oficjalnym rankingu najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowej UFC.

Narkun ponownie zawalczy w wadze ciężkiej?

Mistrz kategorii półciężkiej na gali KSW 56 zmierzy się z Ivanem Erslanem w obronie swojego tytułu. Niewykluczone jednak, że ponownie zobaczymy go w dywizji królewskiej.

Karolina Owczarz vs. Justyna Haba na KSW 56

Niepokonana wschodząca gwiazda organizacji KSW, Karolina Owczarz (3-0, 2 Sub) ponownie wejdzie do okrągłej klatki. Na gali KSW 56 już 14 listopada rywalką „Owcy” będzie inna młoda zawodniczka, Justyna Haba (2-1, 1 KO, 1 Sub).