Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLRIZIN FFRIZIN Landmark 5 in Yoyogi – wyniki i wideo

RIZIN Landmark 5 in Yoyogi – wyniki i wideo

Rezultaty na żywo z Tokio z pierwszej gali RIZIN w 2023 roku w klatce. W walce wieczoru były pretendent do pasa RIZIN w wadze piórkowej pokonał jednogłośną decyzją byłego mistrza Juntaro Ushiku. Generalnie dwie główne walki nie zachwyciły, natomiast reszta karty była pełna akcji, oraz niecodziennych zdarzeń.

W co-main evencie były mistrz RIZIN Yutaka Saito pokonał po wyrównanym, acz mało intensywnym pojedynku Rena Hiramoto. Była to walka z gatunku takich, o których decydują detale. Ostatecznie Saito wygrał po niejednogłośnej decyzji, pokazując nieco lepszą ofensywę zapaśniczą i zaskakując w bardzo nielicznych wymianach bokserskich.

Bardzo szybko skończył się pojedynek dwóch zapaśników, w którym były mistrz świata Shinobu Ota znokautował Kazumę Kuramoto już po 27 sekundach pojedynku. Był to rewanż za ich walkę zapaśniczą z 2014 roku. Wówczas zwyciężył Kuramoto.

Świetną walkę dali Koji Takeda i Luiz Gustavo, co przypominało nieco staroszkolną konfrontację z czasów PRIDE. Pojedynek był pełny szalonych wymian, prób obaleń i akcji. Ostatecznie wygrał niejednogłośnie zawodnik z Brazylii.

Claire Lopez sprawiła niespodziankę, poddając Renę Kubotę w 3. rundzie. Francuzka jednak zaskoczyła już w pierwszej rundzie, obijając rywalkę z góry. Japonka odpowiedziała dźwignia na łokieć z pleców, co Lopez próbowała bronić… soccer kickami.

Po trudniejszym okresie i zbieraniu w stójce była zawodniczka Ladies FN, a obecnie Combate Globale wyciągnęła dźwignię prostą na kolano z góry!

https://twitter.com/Grabaka_Hitman/status/1652240421328760835

Tsuyoshi Sudario nie dał szans byłemu zawodnikowi UFC, wracającemu do RIZIN Roque Martinezowi. Podopieczny Ensona Inoue wygrał decyzją, ale w bardzo dominującym stylu. Widzowie zobaczyli w tej walce trochę akcji w stylu PRIDE.

Weteran MMA Masanori Kanehara pokonał decyzją przedstawiciela nowej generacji Sorę Yamamoto. Nie brakowało efektownych akcji, takich jak podwójny latający stomp na koniec 1. rundy.

Na otwarcie Ali Abdulkhalikov wrócił udanie po 4 latach do organizacji, kończąc przed czasem dowołanego w zastępstwie za Johnny’ego Case’a Tatsuyę Saikę.

66 kg: Mikuru Asakura pok. Juntaro Ushiku przez jednogłośną decyzję
66 kg: Yutaka Saito pok. Ren Hiramoto przez niejednogłośną decyzję
61 kg: Shinobu Ota pok. Kazuma Kuramoto przez KO 1R (prawy sierp)
71 kg: Luiz Gustavo pok. Koji Takeda przez niejednogłośną decyzję
49 kg: Kanna Asakura pok. “V.V.” Mei Yamaguchi przez jednogłośną decyzję
51 kg: Claire Lopez pok. Rena Kubota przez poddanie 3R (dźwignia prosta na kolano)
120 kg: Tsuyoshi “Sudario” Kamiyama pok. Roque Martinez przez jednogłośną decyzję
66 kg: Masanori Kanehara pok. Sora Yamamoto przez jednogłośną decyzję
71 kg: Ali Abdulkhalikov pok. Tatsuya “Yanbo” Saika przez TKO 1R (prawy sierp i uderzenia w parterze)


Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis