MMA PLRIZIN FFRizin FF: Sumita z najszybszym nokautem w historii organizacji! [WIDEO]

Rizin FF: Sumita z najszybszym nokautem w historii organizacji! [WIDEO]

Tsuyoshi Sudario (3-0) to ciekawa postać odkryta przez prestiżową organizację Rizin FF. Były sumita na ostatniej 27 edycji zaliczył nowy rekord jeśli chodzi o najszybszy nokaut.

“Takanofuji Sanzo” w zawodowym MMA zadebiutował w poprzednim roku. 23-latek po emocjonującej walce przed czasem odprawił Dylana Jamesa, aby w drugim pojedynku zmierzyć się z doświadczonym Ikuhisą Minową.

45-latek na swoim koncie ma ponad 100 zawodowych pojedynków, a w przeszłości przyjmował ciekawe wyzwania. Japończyk bił się z zawodnikami zdecydowanie cięższymi, którzy mieli też ogromną przewagę warunków fizycznych. Tym razem Minowa nie był w stanie zaskoczyć i przegrał już w pierwszej rundzie.

Oba pojedynki możecie zobaczyć poniżej:

To nowa gwiazda Rizin FF?

Ciekawie zapowiada się Tsuyoshi Sudario (3-0), który podczas ostatniej gali Rizin FF 27 ustanowił nowy rekord – najszybszego nokautu. 23-latek potrzebował zaledwie ośmiu sekund, aby znokautować debiutującego Kazushi Miyamoto. Sędzia musiał wkroczyć i uspokoić Sudario, który dalej próbował zadawać ciosy.

Na tej samej gali swoją drugą wygraną w organizacji odnotował dobrze znany w naszym kraju Kleber Koike Erbst (27-5). Były mistrz KSW w drugiej rundzie efektownie poddał (trójkątem nogami) rodaka Kazumasa Majima (14-3). 

Zobacz także:

Punch Down 3: Tak wygląda twarz Zalesia po zwycięstwie w turnieju! Oglądaliście gale?

Dawid Zalewski ponownie został zwycięzcą turnieju Punch Down. Nie była to jednak łatwa droga. ”Zaleś” w finale trzeciej edycji zmierzył się z legendarnym rosjaninem – Vasily Kamotsky’m. Nie brakowało dyskusji kto powinien zostać zwycięzcą.

Misiek z Nadarzyna dostał propozycję walk w MMA! Widzieliście z kim chciałby się zmierzyć?

Jeden z najbardziej charakterystycznych byłych gangsterów w Polsce – “Misiek z Nadarzyna” chce walczyć w formule MMA! Jego pojedynek na pewno przykułby wielką uwagę. Gangster zdradził z kim chciałby się zmierzyć w głośnym pojedynku na polskim rynku.