MMA PLRIZIN FFRizin FF 26: W Saitamie dojdzie do freak fightu! Zawodnik wagi średniej zmierzy się z sumitą!

Rizin FF 26: W Saitamie dojdzie do freak fightu! Zawodnik wagi średniej zmierzy się z sumitą!

Foto: sherdog.com

Trzydziestego pierwszego grudnia odbędzie się sylwestrowa gala Rizin FF. Podczas 26 edycji w Saitamie zobaczymy freak fight!

W walce wieczoru dojdzie do świetnie zapowiadającego się rewanżu w kategorii koguciej, a w stawce pas mistrzowski. Kai Asakura (16-2) zmierzy się z Kyoji Horiguchim (28-3).

Do ich pierwszego starcia doszło w sierpniu poprzedniego roku. Asakura zaskoczył wszystkich po minucie i ośmiu sekundach nokautując faworyzowanego rodaka.

Freak fight w Japonii!

Trzydziestego pierwszego grudnia w Saitamie odbędzie się Rizin FF 26, na której nie zabraknie freak fightu. Weteran Ikuhisa Minowa (65-43-8) walczący głównie w kategorii średniej zmierzy się z sumitą – Tsuyoshi Sudario (1-0).

44-latek już nie pierwszy raz stanie przed takim wyzwaniem! Minowa w swojej długiej i barwnej karierze mierzył się choćby z Hong Man Choiem, Bob Sappem, Zulzinho czy Paulo Cesarem ”Giantem” Silvą.

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Tsuyoshi Sudario (1-0) nie jest pierwszym sumitą, który wystąpi w organizacji Rizin FF. Wcześniej w ringu zameldował się Baruto Kaito (3-1), Akebono Taro czy Kintaro Osunaarashi.

23-latek poczynił spore zmiany jeśli chodzi o sylwetkę. Mimo wszystko dalej będzie większy od doświadczonego Minowy. Sudario swój debiut odnotował we wrześniu tego roku. Tsuyoshi Sudario przed czasem odprawił Dylana Jamesa z Nowej Zelandii.

Zobacz także:

Tyson przed finałem GROMDY: Doświadczenie zdobyłem na ulicy! Tyson czy Don Diego?

To już w najbliższy piątek! Krystian Kuźma w mocnych słowach wypowiedział się o swoim najbliższym rywalu

Szpilka wysoko w rankingu bridgerweight! Jest szansa na tytuł?

Mamy niespodziankę! Artur Szpilka jest wysoko w rankingu bridgerweight. Zobaczcie na jakiej pozycji jest ”Szpila”