MMA PLRIZIN FFRizin 32: To się dzieje naprawdę! Na ring wraca 48-letni zawodnik MMA!

Rizin 32: To się dzieje naprawdę! Na ring wraca 48-letni zawodnik MMA!

Kolejne show w Japonii. Nie brakowało już dyskusyjnych zestawień na gali Rizin FF. Do kolejnego takiego dojdzie dwudziestego listopada w Japonii. Na ring po latach wraca Bobby Ologun (2-2). Przypomnijmy, że zawodnik pochodzący z Nigerii ma już 48 lat.

Ologun jest popularną postacią w Japonii z powodu udziałów w programach telewizyjnych. Nigeryjczyk występował w wielu popularnych skeczach. Bobby podczas Rizin 32 zmierzy się z debiutującym zawodnikiem publiczności Katsuyą Kitamurą.

Bobby do rywalizacji w mieszanych sztukach walki wraca po 14-latach przerwy. Początek był naprawdę obiecujący i ciekawy. Reprezentant Nigerii wypunktował świetnego kickboxera Cyrila Abidi i ogromnego sumitę Akebono Taro.

W kolejnych pojedynkach nie było już tak dobrze. Ologun przegrał szybko przed czasem z Bobem Sappem oraz Hong Man Choiem.

Zobacz także:

FAME MMA 12: Tak będzie wyglądać klatka rzymska? Tego jeszcze nie było!

Tego jeszcze na freakowej scenie nie było. Już w najbliższą sobotę dojdzie do pojedynku Arkadiusza Tańculi z Jackiem Murańskim, który zastąpi kontuzjowanego syna. Walka odbędzie się w klatce rzymskiej, a dodatkowo będą dozwolone uderzenia łokciem.

Wygląda na to, że znamy kolejnego rywala Jana Błachowicza. Nie będzie to ani Thiago Santos, ani Magomed Ankalaev! Kto będzie?

Wszystko wskazuje na to, że znamy kolejnego rywala Jana Błachowicza na walkę tuż po stracie mistrzowskiego pasa wagi półciężkiej UFC!