MMA PLRIZIN FFRizin 26: Kleber Koike Erbst debiutuje w świetnym stylu! [WIDEO]

Rizin 26: Kleber Koike Erbst debiutuje w świetnym stylu! [WIDEO]

Rizin FF tradycyjnie zorganizowała sylwestrową galę w Japonii. Swój debiut w organizacji odnotował dobrze znany w naszym kraju Kleber Koike Erbst (26-5). Były mistrz KSW po czterech minutach i 22-sekundach poddał Kyle Aguona (13-10).

Kleber pas KSW zdobył na Stadionie Narodowym, gdy po całym dystansie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Marcina Wrzoska. Ostatnia walka 31-latka w Polsce miała miejsce w grudniu 2018 roku. Doszło wtedy do hitowego zestawienia dwóch mistrzów. Mateusz Gamrot w Gliwicach udowodnił, że jest wszechstronnym zawodnikiem. ”Gamer” na dystansie 5-rund zdominował Japończyka.

Świetny debiut w wykonaniu Klebera!

Kleber Koike Erbst (26-5-1) wrócił w świetnym stylu po ponad rocznej przerwie. Koike już w pierwszej odsłonie poddał Kyle Aguona (13-10). Warto zaznaczyć, że dla wojownika z Guam była to pierwsza przegrana przed czasem.

Aguon od samego początku unikał walki w parterze. Japończyk wyczekał okazję, chwila nieuwagi i mamy po walce. Sami zobaczcie skończenie:

Koike od czasu walki z Gamrotem stoczył dopiero drugi pojedynek. Wydaje się, że 31-latek ma już na dłużej stałego pracodawcę. Niewykluczone, że już niebawem zobaczymy walkę o pas Rizin FF w jego wykonaniu.

Zobacz także:

Ferrari dostał propozycję z FAME MMA! Szybka zmiana zdania?

Niewykluczone, że Amadeusz Ferrari zmieni zdanie. Dlaczego? Pojawiła się propozycja z FAME MMA

Mistrzyni UFC o walce z Jędrzejczyk! Widzieliście wypowiedź Chinki?

Mistrzyni UFC w pochlebnych słowach wypowiedziała się o naszej reprezentantce. To był wielki bój, który został doceniony