MMA PLBoksRing nie wytrzymał! Były rywal Tomasza Adamka runął z przeciwnikiem! [WIDEO]

Ring nie wytrzymał! Były rywal Tomasza Adamka runął z przeciwnikiem! [WIDEO]

To nie pierwsza taka sytuacja, ale nie zdarza się to często! Ring nie wytrzymał i obaj pięściarze runęli na ziemię. Erik Molina (28-7, 19 KO) przy linach został dosłownie przygnieciony masą przeciwnika. W pewnym momencie liny nie wytrzymały!

Amerykanina kibice w naszym kraju dobrze znają z kwietnia 2016 roku, gdy w Krakowie zmierzył się z Tomaszem Adamkiem (53-6, 31 KO). Do czasu nokautu wydawało się, że ”Góral” prowadzi na punkty. Nic nie zwiastowało, że w 10 rundzie dojdzie do niespodzianki. Molina potężnym uderzeniem znokautował naszego reprezentanta.

Niecodzienna sytuacja!

Erik Molina (29-7, 19 KO) nie będzie dobrze wspominał sobotniej walki w Meksyku. W pewnym momencie jego przeciwnik Alejandro de la Torre (2-11, 2 KO) rozpoczął walkę przy linach. Całą masą ruszył na Molinę. Liny nie wytrzymały i obaj pięściarze runęli na ziemię.

Jak podaje Tim Boxeo walkę wznowiono po dwóch godzinach. Zwycięzcą oczywiście został faworyt – Erik Molina.

Całą sytuację możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Marcin Najman dalej na topie! Tłumy chcą zrobić sobie zdjęcie z legendą freak fightów! [WIDEO] Co wy na to?

Marcin Najman dalej budzi ogromne zainteresowanie. ”El Testosteron” był gościem na wczorajszej gali High League 1. Za kulisami Najman poświęcił czas kibicom, którzy licznie ruszyli po zdjęcie z legendą freak fightów w Polsce.

Najman przerywa wywiad z Pawłem Jóźwiakiem! Dochodzi do staredownu i padają szczegóły walki [WIDEO] Oglądaliście?

Marcin Najman zawsze jest tak, gdzie być powinien! Tym razem “El Testosteron” przerywa wywiad z Pawłem Jóźwiakiem i dwóch promotorów, którzy mają zmierzyć się w walce w formule MMA nawiązało rozmowę na temat ich pojedynku!