MMA PLWotoreRewanż w walce na gołe pięści! Na Wotore 5 zobaczymy starcie Batra vs Królik 2!

Rewanż w walce na gołe pięści! Na Wotore 5 zobaczymy starcie Batra vs Królik 2!

Nadchodzi wielki rewanż w walce na gołe pięści, do którego dojdzie na najbliższej gali WOTORE 5. Na przeciwko siebie ponownie staną Bartosz Batra i Michał Królik!

Wotore 5

Pierwsze starcie obu panów w formule na gołe pięści odbyło się w październiku 2020 roku na gali Genesis 1 produkowanej przez Macieja Kawulskiego. Wówczas lepszy okazał się Królik, który wygrał tamtą konfrontację decyzją sędziów.

Jak będzie tym razem?

Na Wotore 5 zobaczymy starcie Batra vs Królik 2

Odpowiedź już na najbliższej gali Wotore 5, której termin i miejsce organizacji poznamy w najbliższym czasie.

Bartosz Batra to utytułowany zawodnik boksu tajskiego, taekwondo i kick-boxingu. Mierzący 170 cm i ważący 65 kg Batra stoczył 57 walk zawodowych, z czego 41 wygrał. Mistrz świata amatorów K-1 w kick-boxingu, jako zawodowiec m.in. mistrz Europy oraz mistrz Polski IPCC. Brązowy medalista mistrzostw świata, dwukrotny wicemistrz Europy oraz czterokrotny mistrz Polski w teakwondo. 36 letni zawodnik reprezentuje KO Gym Poland.

Michał “Matrix” Królik w karierze zawodowej stoczył 49 walk, z czego 42 wygrał. Zawodowy mistrz Świata kick-boxingu WAKO PRO. Trzykrotny zawodowy Mistrz Polski i dwukrotny międzynarodowy zawodowy mistrz Polski w K-1. Mierzący 169 cm i ważący 65 kg “Matrix” wygrał walkę na gołe pięści z Bartoszem Batrą na gali Genesis, przez jednogłośną decyzję sędziów.

🇵🇱 BARTOSZ BATRA vs MICHAŁ „MATRIX” KRÓLIK! Wielki rewanż na gołe pięści już na WOTORE 5 🤜🏻🤛🏾Bartosz Batra to…

Posted by Wotore on Tuesday, February 15, 2022

Zobacz także:

Zawodnik FAME MMA krytykuje PRIME SHOW MMA: Ciężko oglądać taki rynsztok! Co wy na to?

Wczorajsza konferencja PRIME SHOW MMA wzbudziła duże zainteresowanie. Pojawiła się też krytyka ze strony Krzysztofa Stanowskiego czy promotora boksu – Andrzeja Wasilewskiego. Teraz na temat nowej freakowej organizacji wypowiedział się zawodnik FAME MMA – Kacper Błoński.

Łukasz Jurkowski zapytał Karolinę Kowalkiewicz czy potrzebny jest powrót do UFC. Naraził się na kontrę!

Zawodnik mieszanych sztuk walki, prezenter i komentator stacji Polsat Sport Łukasz Jurkowski podczas ostatniego programu Koloseum zapytał Karolinę Kowalkiewicz o to, czy potrzebny jest jej zapowiadany powrót do oktagonu UFC. Tego pytania chyba pożałował.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [18-20.02.2022]

Przed nami kolejny weekend emocji związanych z MMA – zarówno czysto sportowych jak i tych w wydaniu nieco bardziej rozrywkowym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis