MMA PLArek TańculaRewanż Tańcula-Murański się oddala? ”Aroy” podpisał nowy kontrakt z FAME MMA!

Rewanż Tańcula-Murański się oddala? ”Aroy” podpisał nowy kontrakt z FAME MMA!

Już od dłuższego czasu mówi się o rewanżu pomiędzy Arkadiuszem Tańculą, a Mateuszem Murańskim. Wczoraj za pomocą instagrama Wojciech Gola poinformował, że ”Aroy” podpisał nowy kontrakt z organizacją FAME MMA.

Konflikt Aroya z Muranem to bez wątpienia jeden z najgłośniejszych konfliktów w historii FAME MMA. Panowie od dawna pałali do siebie nienawiścią, a walka w klatce dała szansę na ostateczne wyjaśnienie porachunków. Zdecydowanym faworytem tego starcia był Tańcula, dla którego było to trzecie wyjście do oktagonu FAME MMA.

Pojedynek dostarczył mnóstwo emocji. Tańcula ostatecznie po trzech pełnych rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Tańcula podpisał nowy kontrakt!

Tak to już pewne! Arkadiusz Tańcula podpisał nowy kontrakt z organizacją FAME MMA – o czym na instagramie poinformował Wojciech Gola.

Do 2023 roku Pan po lewej na pewno nie będzie narzekał na nudę 🤝 Kolejne walki na horyzoncie 💪

Tym samym druga walka z Mateuszem Murańskim mocno się oddaliła? Tego nie możemy wykluczyć. ”Aroy” po ostatnim zwycięstwie zdradził, że już niebawem chciałby zawalczyć o pas. Byłoby to starcie z Jakubem ”Kubańczykiem” Flasem.

Chciałbym tą walkę o pas. Wiem, że Kubańczyk jest mocny i może być ciężko, ale mam teraz Salima k**wa stary to jak ja dziękuję temu chłopakowi… Ja dawno nie spotkałem kogoś kto tak bezinteresownie chciał mi pomóc i cały czas do mnie dzwoni. Dzwonił do mnie codziennie, dwa razy dziennie ”jak tam Arek, jak coś, słuchaj dzisiaj na sparingu zrobiłeś to tamto, popracuj sobie nad tym”. Mega. Myślę, że jak on był od początku to ja bym był już mistrzem FAME. Teraz go mam i myślę, że nie będzie miał już żadnych perypetii z tego co mówił jest do mojej dyspozycji, będzie mi pomagać. Myślę, że nim u boku Robertem Ruchałą i Patrykiem Rogóżem to ja tu rozpi**dole wszystkich w FAME, potrzebuje czasu. Nie kozaczę. Wiem, że nie jestem jeszcze gotowy na Kubańczyka, ale pół roku/osiem miesięcy i będę.      

Zobacz także:

Pasha mógł zawalczyć już na najbliższej gali FAME MMA 12? Jest komentarz! [WIDEO]

Z każdym tygodniem coraz bliżej wydaje się debiut Jarosława „Pashy” Jarząbkowskiego w mieszanych sztukach walki. Dzisiaj za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że miał zawalczyć na najbliższej gali FAME MMA 12!

Szeliga o walce Popek-Parke: Po co takie walki robić, to jest freakowa organizacja! A co wy sądzicie?

Piotr Szeliga (2-1) pojawił się na ostatniej gali Prime Time Wrestling, gdzie został zapytany o następnego potencjalnego przeciwnika. ”Szeli” zdradził, że za wszelką cenę nie będzie dążył do rewanżu z Piotrem ”Bestią” Piechowiakiem (2-0).