MMA PLUFCRewanż Namajunas z Andrade przeniesiony. Jest nowy termin walki!

Rewanż Namajunas z Andrade przeniesiony. Jest nowy termin walki!

Rewanż Rose Namajunas z Jessicą Andrade przeniesiony. Jest nowa konkretna data pojedynku na szczycie pretendentek w dywizji słomkowej UFC.

Walka Namajunas vs. Andrade 2 miała odbyć się na gali UFC 249: Ferguson vs. Gaethje w maju tego roku. Do starcia jednak nie doszło z powodu rezygnacji z występu Rose Namajunas. Amerykanka obawiała się zakażenia koronawirusem, z którym zmagał się jeden z członków jej rodziny.

Teraz jednak poznaliśmy nową datę tej rywalizacji.

Rewanż Namajunas z Andrade przeniesiony.

Pojedynek między byłymi mistrzyniami wagi słomkowej został ostatecznie przeniesiony na galę UFC 251, która 11 lipca odbędzie się na tak zwanej “Wyspie Walk UFC”. Dokładna lokalizacja “Wyspy Walk” jest szczelnie ukrywana przez największą organizację MMA na świecie. Gala UFC 251 ma być pierwszą imprezą zorganizowaną w tych okolicznościach.

Pierwsza walka między Namajunas a Andrade odbyła się na galI UFC 237. Starcie tamto wygrała Jessica Andrade przez nokaut w drugiej rundzie. Akcja kończąca tamten pojedynek mrozi krew w żyłach. Wielu obserwatorów bało się wówczas o zdrowie Namajunas, która została rzucona na głowę przez silną Brazylijkę.

Rose Namajunas vs. Jessica Andrade II planowane na UFC 249 | MMA ROCKS

Jessica Andrade pas mistrzowski wagi słomkowej, który zdobyła nokautując Rose Namajunas straciła w walce z Weili Zhang. To była ostatnia jej walka w oktagonie. Amerykanka natomiast nie weszła do klatki od czasu wspomnianej wyżej porażki z Andrade.

Zobacz także:

KSW złoży ofertę Jonesowi! Czy mistrz UFC dołączy do polskiego giganta?

KSW złoży ofertę Jonowi Jonesowi! Taką informację przekazał jeden z właścicieli Federacji KSW Martin Lewandowski. Sternik polskiego giganta wyznał, że jeśli “Bones” ostatecznie odejdzie z UFC, to KSW przedstawi swoją propozycję współpracy.

Pasternak odpowiada Różańskiemu: Nie mam jaj? Boję się go? To jest śmieszne!

Maciej Różański zamieścił wpis, w którym zaatakował Michała Pasternaka zarzucając mu unikanie pojedynku. Teraz ten drugi odpowiedział.