MMA PLArab”Rewanż na ławie”! Zobaczcie jak sobie poradził ”Arab”! [WIDEO]

”Rewanż na ławie”! Zobaczcie jak sobie poradził ”Arab”! [WIDEO]

Od pierwszej walki Kiza z Arabem minęło już kilka miesięcy. Walka na gali FAME MMA 9 zakończyła się na korzyść Al-Sulwiego. W ostatnich dniach doszło do rewanżu pomiędzy zawodnikami. Kizo z Arabem zmierzyli się ponownie, jednak tym razem – ” na ławie”.

Arab

Patryk “Kizo” Woziński oraz Gabriel “Arab” Al- Sulwi spotkali się w klatce na gali FAME MMA 9. Pojedynek jednogłośną decyzją sędziowską wygrał “Arab”, który wskoczył na zastępstwo zaledwie kilka dni przez galą. Starcie odbiło się szerokim echem w środowisku sportowym, ale jednocześnie muzycznym. Od tamtej pory, Al-Sulwi zawalczył na gali FAME MMA 10, gdzie pokonał Łukasza Lupę. “Kizo” nie wrócił jeszcze do klatki, jednak obserwując jego media społecznościowe można wywnioskować, że cały czas trenuje i w niedługim czasie wróci na kolejną walkę.

“Rewanż na ławie”

“Kizo” zmierzył się z Al-Sulwim w marcu obecnego roku. Po kilku miesiącach doszło do rewanżu, jednak w innej formule rywalizacji. Zawodnicy zmierzyli się ze sobą… na siłowni. Chłopaki z WK zaprosili Wozińskiego oraz Araba, żeby mogli sprawdzić się ze sobą w wyciskaniu sztangi na ławce.

Cały materiał poniżej:

Zobacz także:

Boxdel o relacji z Don Kasjo: Troszeczkę smutno mi się zrobiło, bo stanąłem w jego obronie!

Michał Baron nie ukrywa, że był smutny, gdy zobaczył jak Kasjusz Życiński po czasie zareagował na jego zachowanie w klatce. Przypomnijmy, że ”Boxdel” po walce z Normanem Parke wkroczył do klatki i zapowiedział protest.

Lewandowski ostro o FAME MMA: Powiedzieli, że to jest konkurencja dla Tańca z Gwiazdami…

Martin Lewandowski już nie pierwszy raz w mocnych słowach wypowiedział się o organizacji FAME MMA. Jeden z właścicieli KSW zapewnia, że nie są oni żadną konkurencją.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis