MMA PLArek TańculaReporter i Tańcula nagrywają następny materiał! Załęcki: Porozmawiamy przy najbliższym spotkaniu!

Reporter i Tańcula nagrywają następny materiał! Załęcki: Porozmawiamy przy najbliższym spotkaniu!

”Szalony Reporter” i Arkadiusz Tańcula postanowili nagrać odpowiedź na ostatnie słowa Denisa Załęckiego. Równie szybko ”Bad Boy” na insta stories postanowił podsumować filmik.

Załęcki

Załęcki najbliższy pojedynek stoczy czwartego czerwca na High League 3 w Ergo Arenie. Będzie to jego druga walka w freakowej organizacji. ”Bad Boy” ma do wyjaśnienia mocną spinę z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem.

Denis był naprawdę zły po pierwszym materiale Tańculi z ”Szalonym Reporterem”. Zapowiedział liścia!

Jak na przykład teraz Tańcula z tym ”Szalonym reporterkiem” całym. Też stworzyli sobie tam jakiś program, zobaczyli że przy moim nazwisku wyświetlenia się zgadzają. Ponagrywali typu, że jestem takim prawlniakiem – że… nie chce skłamać. Podali przykład, że jakby ktoś zgwałcił moją córkę czy kobietę, to ja jestem takim prawilniakiem – że ja bym poszedł i zgwałcił też przyjąłeś córkę. To ja Ci gwarantuje, że ja teraz spotykam Tańcule i tego reporterka i obydwaj mają po pysku. Masz moje słowo honoru, że ten i ten dostaną po liściu jak nie przeproszą mnie publicznie. Czekam teraz na jakąś konferencję taką sraką, świat jest mały – także, gdzieś się spotkamy. Ja nie pozwolę sobie, żeby jakieś dzbany mnie obrażały mnie od różnych rzeczy w internecie – powiedział w rozmowie z portalem FanSportu.

Po tych słowach na kanale ”Szalony Tańcula” pojawiła się odpowiedź, którą możecie zobaczyć poniżej:

Jest reakcja ”Bad Boya”!

Denis Załęcki postanowił zareagować na drugi materiał na kanale ”Szalony Tańcula”.

Niby dorośli ludzie, słyszałem też, że inteligentni, ale mam pewne wątpliwości.. Po pierwsze, kazałem przekazać, że numeru nie podam, bo skoro chciało wam się coś nagrywać na mój temat, to teraz pogadamy TWARZĄ W TWARZ!!!! Jak ludzie, a nie przez szopki w internecie. Nie wiem co w tym skomplikowanego i której części tego nie zrozumieliście, ale twarzą w twarz, nie oznacza nagrywania kolejnego bezsensownego materiału na youtuba, by sobie trochę zarobić na czyimś nazwisku. Odnośnie waszej zagadki.. Może okryję dla was Amerykę, ale podzielę się tym jakże skomplikowanym rozwiązaniem, na które sami nie wpadliście, bo widać wasze rozumowanie kończy się na robieniu z siebie klaunów w internecie i montowaniu filmików na YT.. Jak na przykład ktoś mi ukradnie dowód, to wystarczy powiedzieć… UWAGA UWAGA UWAGA CZARY MARY. Jeśli ktoś mi ukradnie na przykład dowód, to zastrzegam go i mówię, że go zgubiłem! WOW cóż za innowacyjne rozwiązanie prawda? Pomogłem wam trochę? Widzicie czasem trzeba użyć aż 9% mózg zamiast 3%, by znaleźć rozwiązanie tak złożonego problemu. Rozumiem, że nie każdy jest w stanie tyle dać z siebie… I na przyszłość jeśli próbujesz robić ze mnie idiotę i gadasz, że ”czegoś nie zrozumiałem, to i może nie zrozumiem, gdy mnie przeprosisz”, to radzę się zastanowić czy sam idiotą nie jesteś. Bo chyba myślisz, że jesteś bardziej inteligentny niż faktycznie jest. Rób sobie debili z innych, ale nie próbuj ze mnie, bo żle na tym wyjdziesz reporterku. Mam odpowiedź na wszystko, co masz do powiedzenia i każda moja odpowiedź, jest dużo mądrzejsza niż każde twoje pytanie i żałosne wywody. Więc daruj już sobie, bo z każdym kolejnym zdaniem, udowadniasz tylko, że jednak nie jesteś tak inteligentny jak mówią. Jesteś jedynie internetowym (emotikonka klauna). I do tego niezłym hipokrytą. żegnam panów, porozmawiamy przy najbliższym spotkaniu!!! Może zrozumienie słowa pisanego wyjdzie wam lepiej.

Całe wideo poniżej:

Posted by Freak Fight on Monday, May 30, 2022

Karta walk: 
Alberto Simao vs Marcin Dubiel 
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika 
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa 
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa “Kleo” Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki
 Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
 Mateusz “Tarzan” Leśniak vs Paweł “Scarface” Bomba
Przemysław “Kolar” Kolarczyk vs Alan “Alan Człowieku” Godziński   

Zobacz także:

Okniński komentuje walkę Pudziana i nawołuje do rewanżu z Kołeckim! Co wy na to?

Mirosław Okniński postanowił zabrać głos w mediach społecznościowych po kapitalnym zwycięstwie Mariusza Pudzianowskiego (17-7). 45-latek już w pierwszej rundzie znokautował Michała Materlę (31-9). Prekursor MMA ma już nawet pomysł – kto mógłby być kolejnym przeciwnikiem Pudzianowskiego. Trener wskazał swojego podopiecznego Szymona Kołeckiego (10-1). Czy w przyszłości dojdzie do rewanżu tego nie można wykluczyć?

Michał Kita z mocnym przesłaniem po KSW 70: Zrozumcie pseudo znawcy! Widzieliście?

Michał Kita (21-14-1) z ostrym przesłaniem w mediach społecznościowych. ”Masakra” apelował do ekspertów, dziennikarzy i znawców po gali KSW 70, która wczoraj odbyła się w Łodzi. Trzeba przyznać, że podczas tego wydarzenia nie brakowało niespodzianek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis