MMA PLGROMDARemi odpowiada Tyburskiemu: Bez rękawic czy z rękawicami nasz pojedynek kończy się 1 rundzie! 

Remi odpowiada Tyburskiemu: Bez rękawic czy z rękawicami nasz pojedynek kończy się 1 rundzie! 

Remi Gruchała postanowił zabrać głos na insta stories. Zawodnik GROMDY odpowiedział na ostatnie słowa Pawła Tyburskiego. Remi zapewnia, że pokonałby ”Tyboriego” w pierwszej rundzie.

Tyburski

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie Tyburski ma dużo spięć. Tym razem jest to dość zaskakujące, bowiem nie obraził on Gruchały. Wszystko na to wskazuje, że zawodnicy GROMDY – uważają że Tyburski nie powinien wypowiadać się w sprawie walk na gołe pięści.

Oto co napisał Tyburski po ostatniej walce Gruchały:

Nie krytykuję tego, ale jest mi przykro od samego patrzenia. Nigdy nie wziąłbym walki na gołe pięści. Chłopaku, życzę tobie zdrowia i sukcesów, ale też zdrowego rozsądku. Ja rozumiem, że wojownicy. Ja rozumiem, że każdy próbuje się wybić, jak tylko może, ale nie zrozumiem, że robią to kosztem zdrowia.

Gruchała: Dziękuję za wyjaśnienie tego kena!

Remi Gruchała na insta stories postanowił odnieść się do ostatniej wypowiedzi Pawła Tyburskiego. 

Powoli dochodzę do siebie i z tego miejsca dziękuję Patrykowi ”Glebie” Tołkaczewskiemu za wyjaśnienie tego kena. Wypada zabrać głos w tej całej sprawie. Jeśli odmówisz walki z Glebą, a ja dojdę do siebie z chęcią pokaże Ci dlaczego nie wyszedłbyś do pojedynku na gołe pięści! Bez rękawic czy z rękawicami nasz pojedynek skończy się w pierwszej rundzie.

”Tybori” najbliższy pojedynek stoczy dziewiątego lipca na PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni, gdzie czeka go wyzwanie w postaci Adama Soroko.

Aktualna karta walk:

Norman Parke vs Grzegorz “Szuli” Szulakowski
Bombardier vs Stifler
Marcin Wrzosek vs Arab
Paweł Tyburski vs Soroko
Dominika Rybak vs TBA
Kapela vs TBA
Maciej Rataj vs Dzik
Mateusz “Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak
Piotr Kaluski vs Red
Ztrolowany vs Mielonidas

Zobacz także:

Zawodnik GROMDA ostro o Tyburskim: Dałbym ci lekcję pokory! Widzieliście?

Zawodnik GROMDA Patryk Tołkaczewski zareagował na słowa Pawła Tyburskiego. “Glebie” nie spodobała się wypowiedź “Tyboriego”, które opisywała wygląd “Remiego” po krwawym pojedynku na ostatniej gali.

Kolejny konflikt na linii FAME MMA-PRIME? Boxdel o Arabie: Ch**owo, bo ma kontrakt z nami!

To było spore zaskoczenie. Wczoraj organizacja PRIME SHOW MMA ogłosiła zestawienie pomiędzy Gabrielem Al-Sulwim, a Marcinem Wrzoskiem. Do ich starcia dojdzie dziewiątego lipca na drugiej edycji PRIME w Gdyni. Michał Baron na programie ”Aferki” skomentował walkę ”Araba” u konkurencji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis