MMA PLConor McGregorReebok wypuścił kontrowersyjną koszulkę z McGregorem. Środowisko poruszone

Reebok wypuścił kontrowersyjną koszulkę z McGregorem. Środowisko poruszone

Foto: zimbio.com

Walka Conora McGregora (21-4) z Donaldem Cerrone (36-13, 1NC) zbliża się wielkimi krokami. Z tego powodu Reebok wypuścił specjalną koszulkę z podobizną Irlandczyka. Produkt wywołał jednak sporo kontrowersji.

Starcie wspomnianych fighterów odbędzie się 18 stycznia podczas UFC 246. Zawodnicy zmierzą się ze sobą w wadze półśredniej. Pojedynek budzi bardzo dużo emocji, gdyż będzie to pierwszy pojedynek McGregora od ponad roku.

Z racji umowy UFC z Reebokiem, marka odzieżowa wyprodukowała z tego powodu dedykowaną koszulkę dla “Notoriousa”, na której widnieje on sam, a całość obrazka ma charakter kreskówki. Cena za produkt wynosi 60 dolarów. T-Shirt miał zostać zaakceptowany przez byłego mistrza wagi piórkowej i lekkiej.

Nie wszystkim jednak ubranie przypadło do gustu. Dość spora burza w internecie pojawiła się, gdy sprawę nagłośnił Luke Thomas posiadający prawie 100 tysięcy obserwujących na Instagramie. Sporo osób wyraża dezaprobatę do koszulki, głównie skupiając się na niedopracowaniu graficznym.

W Tweecie zdjęcie opisywanego produktu: