MMA PLFAME MMARed spiął się z L Pro! Będzie walka na FAME MMA?

Red spiął się z L Pro! Będzie walka na FAME MMA?

Ernest Ivanda kontra Mateusz ”L Pro” Łapot już niebawem na gali FAME MMA? Doszło do spiny w mediach społecznościowych!

Szóstego marca odbędzie się dziewiąta edycja FAME MMA. W walce wieczoru wystąpi popularny raper Patryk ”Kizo” Wozińskiego, a już niedługo poznamy jego przeciwnika.

Wcześniej dojdzie do walki o pas pomiędzy Marcinem Malczyńskim, a Jakubem ”Kubańczykiem” Flasem. Ponadto do klatki FAME wróci Arkadiusz Tańcula, który ma do wyjaśnienia konflikt z Mateuszem Murańskim.

Red vs L Pro na gali FAME MMA?

Tak właśnie zareagowali widzowie widząc spięcie na linii Red-L Pro. Czy dojdzie do ich walki na jednej z przyszłych gal FAME MMA? Tego nie możemy wykluczyć.

Ernest Ivanda w mediach społecznościowych postanowił skrytykować utwór  Mateusza Łapota. Na odpowiedź długo nie musieliśmy czekać – sami zobaczcie w materiale poniżej. 

Spina

Red kontra L Pro na FAME MMA❓

Posted by MMA SHOTY on Sunday, January 3, 2021

31-latek ze Stargardu ma za sobą debiut w mieszanych sztukach walki. Doszło do tego na gali FAME MMA 6, gdzie miał do wyjaśnienia swój konflikt z Jakubem ”Kubańczykiem” Flasem.

Łapot na początku ruszył do przodu i wydawało się, że mocnym ciosem trafił rywala. Jakub szybko zdobył obalenie. Równie błyskawicznie i łatwo wszedł na dosiad. Tym samym mieliśmy bliźniaczą sytuację jak na ich ”solówce”. Flas był z góry i szturmowo atakował – przy tym próbował zaskoczyć duszeniem. Po następnych ciosach sędzia był zmuszony przerwać walkę. 

Ernest Ivanda znany jest jako chorwacko-polski raper, a występował w  zespole hip-hopowym Obóz TA. 43-latek był również związany z telewizją MTV Polska i Polsat. Ivandę nie tak dawno widzieliśmy przecież go jako twarz organizacji Free Fight Federation. Ernest to również menadżer zawodników MMA. Pod swoimi skrzydłami ma takich zawodników jak Filip ”Nitro” Pejić (15-4-2) czy Stjepan Bekavac (19-11).

Zobacz także:

Wymiana zdań pomiędzy Ferrarim, a Don Kasjo! Widzieliście?

Doszło do wymiany zdań na linii Ferrari-Don Kasjo! Nie brakowało mocnych słów

Khalidov zdradził kto jest jego wymarzonym rywalem! Chcielibyście to zobaczyć?

Mamed Khalidov zdradził kto jest jego wymarzonym rywalem. Trzeba przyznać, że byłoby to hitowe zestawienie