MMA PLFENRębecki będzie trenował w American Top Team: Działamy w mojej sprawie!

Rębecki będzie trenował w American Top Team: Działamy w mojej sprawie!

Czy nadszedł wreszcie moment na Mateusza Rębeckiego w organizacji UFC? Polak poleciał do Stanów Zjednoczonych, aby trenować w klubie American Top Team. Jednocześnie “Chińczyk” będzie starał się o kontrakt z największą federacją na świecie!

Rębecki UFC

Od dłuższego czasu zastanawiamy się, kiedy Mateusz Rębecki (15-1) dołączy do organizacji UFC. “Chińczyk” znajduje się obecnie na fali dwunastu zwycięstw z rzędu, dlatego nie dziwi fakt, że wielu fanów chciałoby zobaczyć 29-latka na tle zawodników największej federacji na świecie. Ostatnie wygrane, które odnosił w kilkadziesiąt sekund umocniły ludzi w przekonaniu, że stary kontynent robi się dla Berserkera zbyt ciasny. Czy przyszedł czas na weryfikacje umiejętności za oceanem?

Rębecki w Miami!

Wczoraj za pośrednictwem swojego Instagrama Rębecki zamieścił post, w którym poinformował kibiców, że znajduje się obecnie w Miami. “Chińczyk” będzie trenował w klubie American Top Team na Florydzie. Bardzo prawdopodobne, że wyjazd 29-latka wiąże się z rozmowami z matchmakerami UFC w sprawie ewentualnego kontraktu.

“Jesteśmy cali i zdrowi w Miami. Działamy w mojej sprawie!”

Wspólnie z Berserkerem na Florydę wybrał się mistrz organizacji Babilon MMA, Piotr Niedzielski (16-4). Zawodnika Czerwonego Smoka łączy z “Chińczykiem” ten sam menadżer, dlatego możliwe, że również w związku z 31-latkiem będą prowadzone negocjacje. “Niedziela” może pochwalić się imponującą serią ośmiu zwycięstw z rzędu.

Zobacz także:

High League 2: Awantura! Denis Załęcki wypłacił liścia Kwiecińskiemu! [WIDEO]

Podczas dzisiejszych ”Rundek” było naprawdę grubo. Denis Załęcki podczas face to face postanowił spoliczkować Alana Kwiecińskiego. Do ich starcia dojdzie piątego lutego na High League 2 w Tauron Arenie.

Krzysztof Klaczek przywita Dawida Śmiełowskiego w klatce KSW!

Znany już fanom KSW Krzysztof Klaczek (12-7, 3 KO, 4 Sub) przywita w okrągłej klatce niepokonanego, czołowego zawodnika znad Wisły. Rywalem „Cage Mastera” na gali KSW 67 w Warszawie będzie kończący wszystkie starcia przed czasem, Dawid Śmiełowski (8-0, 6 KO, 2 Sub). Starcie, do którego dojdzie 26 lutego w Global EXPO, odbędzie się w limicie kategorii piórkowej.

Dantejskie sceny w Wieluniu! Pełno policji, burmistrz zamyka drzwi!

W Wieluniu dalej jest gorąco! Burmistrz postanowił zamknąć drzwi ratusza dla mieszkańców i mediom. Powód? Krzysztof Stanowski nagrywa z nim materiał i odpowiada na trudne pytania.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis