MMA PLJoanna JędrzejczykReakcje w Polsce i na świecie po rewanżu Joanny Jędrzejczyk z Zhang!

Reakcje w Polsce i na świecie po rewanżu Joanny Jędrzejczyk z Zhang!

Mamy reakcje w Polsce i na świecie po przegranej Joanny Jędrzejczyk (16-5). Polka po przegranej w Singapurze postanowił zakończyć swoją barwną karierę. Jędrzejczyk stoczyła rewanżowy pojedynek z Weili Zhang (22-3). Koniec walki nastąpił w drugiej rundzie.

Jędrzejczyk

Chinka już w stójce robiła wrażenie siłą uderzenia – tak ja w pierwszym pojedynku. Zhang zdobywała obalenia, a w parterze dominowała. Polka przetrwała duży kryzys i w drugiej odsłonie próbowała zaskoczyć. Trzeba przyznać, że wyglądało to coraz lepiej. W pewnym momencie Zhang wyprowadziła bacfista i było już po wszystkim.

Tak to wyglądało:

Legendy reagują po walce Jędrzejczyk-Zhang 2!

Mistrzowie UFC i legendy reagują na twitterze po rewanżowym pojedynku Joanny Jędrzejczyk (16-5) z Weili Zhang (22-3).


Zobacz także:

Remi Gruchała pokazuje twarz po gali GROMDA 9. Czy dalej chcesz być zawodnikiem sportów walki?

Zawodnik organizacji GROMDA – Remi Gruchała pokazuje dramatycznie wyglądającą twarz po wczorajszej gali GROMDA 9. “Remi” wystąpił w walce określanej jako super fight. Jego rywalem był Piotr “Diabełek” Czajko. Ich pojedynek był pełen emocji, a jeszcze więcej w nim było krwi.

Alan Kwieciński mocno odpowiada zawodnikowi GROMDY! Widzieliście?

Tomasz Gromadzki jeszcze nie tak dawno w mediach społecznościowych odniósł się do ostatniej przegranej Alana Kwiecińskiego. Zawodnik GROMDY udzielił wywiadu, gdzie ponownie był poruszony temat ”Alanika”. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” postanowił zareagować.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis