MMA PLBoksReakcje środowiska bokserskiego i MMA po walce Cieślaka: Hearn daj boksera, który się nie boi!

Reakcje środowiska bokserskiego i MMA po walce Cieślaka: Hearn daj boksera, który się nie boi!

Michał Cieślak (21-2, 15 KO) w niedzielę stanął przed wielką szansą. Polak w Londynie zmierzył się z Lawrencem Okolie (18-0, 14 KO), a w stawce mistrzostwo świata w wadze cruiser. Po całym dystansie Brytyjczyk wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Cieślak

To był brudny boks. Momentami naprawdę mocne ciosy… ale jeżeli mowa już o tych celnych, to było ich jak na lekarstwo. Okolie zaskoczył już od pierwszych rund, gdy mocnym pressingiem ruszył na Cieślaka. Polak był liczony, ale do samego końca był twardy i szukał okazji.

Juras: Nudna walka na maksa!

Zobaczcie jak zareagowało środowisko po walce Michała Cieślaka (21-2, 15 KO).

Nudna walka na maksa. Szkoda szansy.  Ale #teamCieślak zawsze👊🏻

@EddieHearn give a boxer who is not afraid, that The cieslak can show how to box properly

To była faktycznie bardzo brudna walka, ale wyobraźmy sobie co będzie jak Okolie spotka się z Briedisem… Skali zabraknie 🤐 Cieślak kolejny raz pokazał charakter, ale w rekordzie to będzie druga “ładna” porażka (na papierze, bo nie taka ładna do oglądania) #OkolieCieslak

Paskudna, obrzydliwa walka. Mógł ją sędzia szybko ustawić ale nie chciał.

Eh … Walka bez historii. Michał przegrał i nie mamy nadal mistrza świata. Liczyłem, że coś tam trafi, popsuje plany. Michał silny, twardy, ale zabrakło umiejętności pięściarskich i IQ. W tym dużo lepszy Okolie. Ale mamy twardziela.

Sędzia zdupił walkę. Atmosfera jak w Prudential Center za najlepszych czasów Adamka. Warto było tu być. Dzięki Michał. Wielkie serce. Kibicujecie temu fighterowi.

Wojownik z Radomia 🔝 Szkoda Michała ale Okolie to strasznie niewygodny pięściarz. Słabo się oglądało ciągle klincze ale zrobiły świetna robotę w walce z takim puncherem jak Cieślak. Myśle, że gdyby walczył w tych warunkach z Makabu to byśmy mieli pas w Polsce.

Zobacz także:

Jest oficjalny trailer MMA VIP 4! Gala odbędzie się już w sobotę! Widzieliście?

Już w najbliższą sobotę w Warszawie odbędzie się czwarta edycja MMA VIP. Dzisiaj na YouTubie organizacji pojawił się trailer. Przypomnijmy, że freakowa federacja borykała się z dużymi problemami. Była wielokrotna zmiana lokalizacji oraz terminu. 

Zawodnik UFC o sytuacji na Ukrainie: Powinna paść na kolana i zostać Rosją! Przesadził?

Sean Strickland (25-3) znany jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, ale wedle wielu internautów tym razem przesadził! Zawodnik UFC na twitterze postanowił skomentować sytuację na Ukrainie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis