MMA PLCiekawostkiReakcja komentatorów i publiki na wygraną Julianny Peny nad Amandą Nunes [WIDEO]

Reakcja komentatorów i publiki na wygraną Julianny Peny nad Amandą Nunes [WIDEO]

Gala UFC 269 przeszła do historii jako impreza, na której doszło do największej niespodzianki w historii kobiecego MMA. Poniżej przedstawiamy jak wyglądała reakcja komentatorów i publiki na wygraną Julianny Peny nad Amandą Nunes, do wczoraj określaną jako GOAT kobiecego MMA.

Przypominamy, że Brazylijka straciła pas mistrzowski wagi koguciej po poddaniu, jakie Pena zaserwowała jej w drugiej rundzie.

Porażka Amandy Nunes w tej walce wg opinii wielu komentatorów przebiła pamiętną porażkę Rondy Rousey z Holly Holm, która wówczas także zszokowała cały świat.

Poniżej akcja kończąca walkę Nunes vs Pena:

Reakcja komentatorów i publiki na wygraną Julianny Peny nad Amandą Nunes [WIDEO]

Komentatorzy tego pojedynku wraz z publicznością, na której w pierwszych rzędach zasiadali zawodnicy UFC byli zszokowani tym, co wydarzyło się w tej walce na UFC 269:

Zobacz także:

Cage Warriors 132: Bracia Figlak ponownie wygrywają! Walka o pas coraz bliżej?

O braciach Figlak jest coraz głośniej na wyspach! Mike i Mateusz ponownie wystąpi na jednej gali Cage Warriors. Podczas 132 edycji czekały ich niemałe wyzwania. Bracia Figlak odnotowali ważne zwycięstwa i mają nadzieję, że już niebawem powalczą o pas.

Bonusy po UFC 269. Sensacyjna mistrzyni wśród nagrodzonej ósemki! [WIDEO]

Dana White okazał się niezwykle hojny. Po gali UFC 269 w Las Vegas przyznano bowiem bonusy aż dla ośmiorga zawodników.

Marek Samociuk przed KSW 65: Nie przeszkadza mi też to, że nie jestem stawiany w roli faworyta

Podczas gali KSW 65 po raz drugi do okrągłej klatki wejdzie Marek Samociuk, który w pierwszym boju dla KSW pokonał Izu Ugonoha.