MMA PLArtur SzpilkaReakcja Artura Szpilki na zwycięstwo Błachowicza! Sami zobaczcie! [WIDEO]

Reakcja Artura Szpilki na zwycięstwo Błachowicza! Sami zobaczcie! [WIDEO]

Jan Błachowicz (27-8) zrobił coś niesamowitego! Polak podczas UFC 253 został nowym pełnoprawnym mistrzem kategorii półciężkiej. ”Cieszyński Książę” w drugiej odsłonie znokautował Dominicka Reyesa (12-2).

W pierwszej rundzie mieliśmy dużo niskich kopnięć z obu stron. Polak już nie pierwszy raz pracował uderzeniami na tułów – co robiło wrażenie. Amerykanin co jakiś czas chciał zaskoczyć high-kickiem.

W drugiej odsłonie pojedynek zdecydowanie się otworzył. Błachowicz wchodził już w mocne wymiany i ruszał z prostymi. Reyes był w opałach – po mocnym kopnięciu na jego ciele zobaczyliśmy widoczne zaczerwienienia. Błachowicz jednym z potężnych ciosów naruszył rywala. ”Cieszyński Książę” wyczuł chwile i poszedł za ciosem. Był to idealny moment! Reyes na deskach, a Błachowicz kończy dzieła zniszczenia.. Coś niesamowitego!

Reakcja Artura Szpilki na zwycięstwo Jana Błachowicza!

Artur Szpilka (24-4, 16 KO) nie mógł doczekać się tej walki. Wojownik z Wieliczki wstał wczesnego ranka, aby kibicować i poczuć te wielkie emocje. Przypomnijmy, że ”Szpila” już kilkukrotnie pomagał w przygotowaniach Błachowicza. Tutaj było to o tyle ważne, że Janek musiał być gotowy na mańkuta. Reakcja poniżej.

🇵🇱👊🏻🔥🔥🔥🔥🔥👏🏻👏🏻👏🏻

Opublikowany przez Artura Szpilkę Sobota, 26 września 2020

31-latek już niebawem wróci na ring. Szpilka zaskoczył swoją decyzją! Polak wraca do wagi ciężkiej i stoczy swój ostatni pojedynek pod skrzydłami promotora Andrzeja Wasilewskiego. Niewykluczone, że Artur w swojej najbliższej walce zmierzy się z niepokonanym Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO).

Zobacz także:

UFC 253: Israel Adesanya kończy Paulo Costę w 2. rundzie [WIDEO]

Israel Adesanya (20-0) pokonał Paulo Costę (13-1) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie walki wieczoru gali UFC 253 na Fight Island. Dwóch niepokonanych do tej pory zawodników walczyło o posiadany przez Nigeryjczyka pas kategorii średniej.

Ile Jan Błachowicz zgarnie za walkę o pas UFC? Padły kwoty!

Jesteście ciekawi ile Jan Błachowicz zgarnie za walkę o pas mistrzowski UFC? Na Twitterze możemy zaobserwować rozmowę dziennikarzy, w której udział brał Przemysław Garczarczyk, który podał kwoty, na jakie może liczyć Polak.