MMA PLArchiwumBez kategoriiRaymond Daniels – kolejny Cung Le?

Raymond Daniels – kolejny Cung Le?

MMA.pl największym portalem

daniels_r_001.jpg

Raymond Daniels, gwiazda kickboxingu, niepokonany w 18 walkach zawodnik World Combat League stoczy swój debiutancki pojedynek w zawodowym MMA. Stanie się to już w ten piątek podczas gali Strikeforce: Melendez vs. Thomson.

Raymond Daniels nie przegrał żadnej walki w WCL, organizacji bazującej na pojedynkach teamów, dopuszczającej podczas walki klincz, przytrzymywanie i grappling. Jego drużyna właśnie zdobyła mistrzostwo w tym sezonie, po za tym ma na koncie 16 zwycięstw w zawodowym kickboxingu i ani jednej porażki. Może on się pochwalić szóstym danem (stopień mistrzowski) w Kenpo i Shotokan Karate, w Tae Kwon Do posiada piąty dan.

“Zamierzam pokazać fanom MMA coś czego nigdy wcześniej nie widzieli”, powiedział Daniels “Chce zostać najlepszym zawodnikiem wszech czasów”

To bardzo mocne słowa jak na debiutanta. Pierwszym sprawdzianem dla Danielsa będzie Jeremiah Metcalf (8-4) walczący już w takich organizacjach jak Strikeforce, EliteXC, Gladiators Challenge i King of the Cage. Metcalf to bardzo wszechstronny zawodnik, który do walki z gwiazdą kickboxu wyjdzie po trzech zwycięstwach z rzędu.

Mała próbka umiejętności Danielsa:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis