MMA PLCiekawostkiRaper Diox chętny na walkę z innym raperem na gali freakowej. Zdradził za jaką kwotę wejdzie do klatki

Raper Diox chętny na walkę z innym raperem na gali freakowej. Zdradził za jaką kwotę wejdzie do klatki

Kiedyś członek zespołu Hi Fi Banda, a obecnie próbujący po raz ostatni swoich sił jako raper – Diox jest chętny na walkę w innym raperem na gali freakowej. Wszystko potwierdził w audycji w Rap News.

Raper Diox

Diox wydaje właśnie swój najnowszy album, który może – choć nie musi! – być jego ostatnim w muzycznej karierze. Teraz natomiast promuje swój krążek w różnych mediach. A jeśli rozmowy w mediach, to poruszane są w nich różne tematy. M.in. konflikty.

A Diox ma taki konflikt nierozwiązany.

Raper Diox chętny na walkę z innym raperem na gali freakowej. Zdradził za jaką kwotę wejdzie do klatki

Diox spiera się przez lata z innym raperem Koldim i we wspomnianej audycji w Rap News zdradził, że chętnie rozwiąże konflikt z nim w klatce.

Sam podał nawet kwotę, za jaką będzie gotowy stoczyć sportową walkę. Ta zamyka się w 100 tysiącach złotych:

“Jeżeli ktoś położy na to papę, to ja 100% oddaję na chore dzieci tylko po to, żeby mu wyj**ać w łeb. Jestem pewien, że on by się tego nie podjął, bo wie, że bym mu wyj**ał w łeb”

Druga strona tego konfliktu – Koldi szybko zareagował na słowa Dioxa i w mediach społecznościowych opublikował zdjęcie wraz z podpisem, który pokazuje jego perspektywę na ten konflikt:

Zobacz także:

PRIME SHOW MMA 3: Dymy podczas programu! Bagieta został zaatakowany! [WIDEO] Widzieliście?

Jest pierwszy program ”face to face” przed nadchodzącą galą PRIME SHOW MMA 3, która pierwszego października odbędzie się w Radomiu. Była to konfrontacja słowna pomiędzy ”Bagietą”, a ”Robalinim” oraz ”Malubą” z Wiolą Kotelecką.

Robi wrażenie! Bob Sapp mimo 49 lat pozostaje w świetnej formie! Co wy na to?

Bob Sapp mimo 49 wiosen pozostaje w świetnej formie. Czyżby dojdzie do powrotu na ring? Tego nie można wykluczyć. Póki co Amerykanin pojawił się w American Top Team.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis