Ranking PL
Poniżej prezentujemy ranking najlepszych polskich zawodników MMA według redakcji MMA.pl. W każdej kategorii, od ciężkiej po kogucią umieściliśmy po 10 nazwisk, które według nas mieszają nie tylko na polskiej, ale także zagranicznej scenie MMA.
Waga ciężka:
1. Marcin Tybura (24-8)
2. Szymon Bajor (25-10)
3. Arkadiusz Wrzosek (4-0)
4. Łukasz Brzeski (8-4-1)
5. Adam Pałasz (9-3)
6. Michał Andryszak (25-11)
7. Michał Kita (22-15-1)
8. Daniel Omielańczuk (26-14-1)
9. Filip Stawowy (10-4)
10. Marcin Sianos (8-7)
Waga półciężka:
1. Jan Błachowicz (29-10-1)
2. Marcin Prachnio (16-7)
3. Rafał Haratyk (17-5-2)
4. Marcin Wójcik (19-8)
5. Maciej Różański (14-5)
6. Krzysztof Jotko (24-6)
7. Tomasz Narkun (19-6)
8. Marcin Łazarz (15-9)
9. Adam Kowalski (14-7-1)
10. Damian Piwowarczyk (7-2)
Waga średnia:
1. Michał Oleksiejczuk (19-6)
2. Paweł Pawlak (23-4-1)
3. Mamed Khalidov (37-8-2)
4. Piotr Kuberski (13-1)
5. Robert Bryczek (17-5)
6. Piotr Wawrzyniak (12-5)
7. Damian Janikowski (10-5)
8. Tomasz Romanowski (18-10)
9. Michał Materla (33-10)
10. Bartosz Fabiński (16-6)
Waga półśrednia:
1. Adrian Bartosiński (15-0)
2. Marcin Bandel (22-8-1)
3. Cezary Oleksiejczuk (12-3)
4. Igor Michaliszyn (10-2)
5. Andrzej Grzebyk (21-6)
6. Artur Szczepaniak (10-2)
7. Mateusz Figlak (8-2)
8. Marcin Krakowiak (13-4)
9. Mansur Abdurzakov (10-4)
10. Łukasz Siwiec (9-3)
Waga lekka:
1. Mateusz Gamrot (23-2, 1 N/C)
2. Mateusz Rębecki (19-1)
3. Jakub Kaszuba (11-0)
4. Roman Szymański (17-8)
5. Mateusz Legierski (10-1)
6. Marcin Held (28-10)
7. Maciej Kazieczko (9-3)
8. Mateusz Makarowski (11-5-1)
9. Damian Rzepecki (6-0)
10. Patryk Duński (10-6-1)
Waga piórkowa:
1. Kacper Formela (17-4)
2. Robert Ruchała (9-1)
3. Patryk Kaczmarczyk (11-2)
4. Daniel Rutkowski (16-4)
5. Dawid Śmiełowski (10-1)
6. Piotr Niedzielski (17-7)
7. Adam Soldaev (8-2)
8. Łukasz Charzewski (12-2)
9. Damian Stasiak (14-10)
10. Szymon Rakowicz (6-2)
Waga kogucia:
1. Jakub Wikłacz (14-3-2)
2. Sebastian Przybysz (12-3-1)
3. Kamil Szkaradek (5-0)
4. Jan Ciepłowski (5-0)
5. Patryk Surdyn (7-4)
6. Sylwester Miller (11-7)
7. Mariusz Joniak (11-5)
8. Kamil Giez (4-0-1)
9. Igor Wojtas (10-9)
10. Tobiasz Le (4-1)
Polski P4P kobiet:
1. Karolina Kowalkiewicz
2. Karolina Wójcik
3. Ewelina Woźniak
4. Klaudia Syguła
5. Anita Bekus
6. Adrianna Kreft
7. Karolina Sobek
8. Marta Waliczek
9. Emilia Czerwińska
10. Natalia Baczyńska-Krawiec
Polski P4P mężczyzn:
1. Jan Błachowicz
2. Mateusz Gamrot
3. Marcin Tybura
4. Mateusz Rębecki
5. Michał Oleksiejczuk
6. Adrian Bartosiński
7. Paweł Pawlak
8. Jakub Wikłacz
9. Kacper Formela
10. Marcin Prachnio