MMA PLCiekawostkiRamzan Kadyrow wyzywa do walki młodszego z braci Emelianenko! Zobacz o co poszło!

Ramzan Kadyrow wyzywa do walki młodszego z braci Emelianenko! Zobacz o co poszło!

Foto: rt.com

Nie tylko Floyd Mayweather jest rozchwytywany wśród innych sław chcących podnieść swój prestiż i stan konta. Młodszy z braci Emelianenko, Aleksander, również od jakiegoś czasu nie narzeka na brak propozycji.

Trzykrotny mistrz świata w sambo bojowym jest dość kontrowersyjną postacią. Nie umniejsza to jego sportowych osiągnięć, także w MMA, w którym stoczył ponad 30 walk.

Jak wspomina w niżej zamieszczonym filmie były premier i prezydent Czeczenii, Ramzan Kadyrow, podążył za panującym trendem. Wiele osób wyzywa do walki Aleksandra Emelianenko i on również postanowił to zrobić. 43-letni przywódca i fan sportów walki na Instagramie prosi o opinię, w jakiej formule kibice chcieliby zobaczyć takie starcie:

View this post on Instagram

Как вы думаете, друзья, на какой арене наш бой с Александром Емельяненко будет зрелищней??? 🤔Где больше шансов на победу у каждого из нас? На жестком настиле бескомпромиссной «клетки» ММА или все таки лучше помериться силами в лучших традициях боксерской классики, «порхая как бабочка и жаля как оса»??? 👊🏻Про себя скажу просто – я полон решимости преподнести небольшой урок мастерства нашему Другу в любом варианте… 💪🏻И при этом, постараюсь, чтобы урок не был долгим и скучным. Ну что, какие будут соображения???😉😉😉🤜🏻🤛🏻⏳

A post shared by Kadyrov_95 (@kadyrov._95) on

Jak myślicie, przyjaciele, w jakiej płaszczyźnie moja walka z Alexandrem Emalianenko będzie bardziej spektakularna? W której z nich mamy osobno większe szanse na wygraną? Na twardym podłożu klatki MMA, czy może lepiej zmierzyć siłę w najlepszym, tradycyjnym boksie, tańcząc jak motyl i kąsając jak osa? Powiedziałem sobie prosto – jestem zdeterminowany dać małą lekcję umiejętności naszemu przyjacielowi w jakiejkolwiek formie… Równocześnie postaram się, aby ta lekcja nie była długa i nudna. Więc jakie są wasze przemyślenia?

Aleksander Emelianenko miał okazję zawalczyć w organizacji Kadyrowa, WFCA, jeszcze przed jej złączeniem z ACB. Oprócz tego ma także wiele lat kariery w organizacji M-1.

A Wy, jak widzielibyście takie spotkanie? Która formuła byłaby dla nich najlepsza?