MMA PLNajnowszeUFCRampage Jackson broni McGregora, który wycofał się z UFC 303: Też bym tak zrobił!

Rampage Jackson broni McGregora, który wycofał się z UFC 303: Też bym tak zrobił!

Legendarny zawodnik mieszanych sztuk walki Quinton “Rampage” Jackson broni Conora McGregora, który wycofał się z udziału w gali UFC 303, na której to miał wystąpić w walce wieczoru w pojedynku przeciwko Michaelowi Chandlerowi.

Rampage Jackson broni McGregora

Irlandczyk wycofał się ze starcia z powodu kontuzji i zdarzyło mu się to po raz pierwszy w karierze. Ostatnią walką “The Notoriousa” zostaje zatem przegrana z lipca 2021 roku w walce z Dustinem Poirierem.

“Rampage” jednak broni decyzji McGregora.

Rampage Jackson broni McGregora, który wycofał się z UFC 303: Też bym tak zrobił!

Amerykanin gościł w programie The MMA Hour, w którym odniósł się do wycofania się McGregora z gali UFC 303 zaplanowanej na dzień 29 czerwca w Las Vegas.

Mało tego, Jackson uważa, że zrobiłby to samo na miejscu Irlandczyka:

“Conor jest pieprzonym multimilionerem. Co ty ku**a robisz? Dlaczego do cholery ma walczyć? Dlaczego ma to robić? Przy takiej kasie może jedynie robić to gówno z miłości do tego sportu. Ale jeśli pewnego dnia poczujesz, że masz już tego dość, to pieprzyć to! On nie potrzebuje walczyć, nie potrzebuje tego gówna. Nie mogę go winić za to, że się wycofał.

Gdybym był tak bogaty i czułbym odrobinę bólu przed walką, to też bym się wycofał. Też bym tak zrobił! Conor McGregor to młoda legenda tego sportu i niech robi co mu się tylko podoba.”

A Wy zgadzacie się ze zdaniem Quentina Jacksona? Czy według Was w ogóle Conor McGregor jeszcze kiedykolwiek zawalczy w oktagonie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis