MMA PLBoksRahman Junior chciał udowodnić zrobienie wagi do odwołanej walki z Jakem Paulem. Limitu… nie wypełnił!

Rahman Junior chciał udowodnić zrobienie wagi do odwołanej walki z Jakem Paulem. Limitu… nie wypełnił!

W idealnym świecie moglibyśmy dzisiaj czekać na głośno zapowiadaną walkę Jake Paul vs Hasim Rahman Junior. Obaj pięściarze mieli zmierzyć się w walce wieczoru gali zaplanowanej na dzisiaj w nowojorskiej Madison Square Garden.

Rahman Junior

Jednak do starcia tego, jak i do całej imprezy nie dojdzie, bowiem strony posprzeczały się w sprawie umownego limitu wagowego.

Pierwotnie bowiem dogadywano limit do 205 funtów, który Rahman Jr chciał podnieść do 215 funtów. Jake Paul nowego limitu nie zaakceptował i walkę… odwołano.

Rahman Junior chciał udowodnić zrobienie wagi do odwołanej walki z Jakem Paulem. Limitu… nie wypełnił!

Teraz, Rahman Junior chciał udowodnić krytykom, że byłby w stanie osiągnąć pierwotnie zaplanowany limit wagowy. Zorganizował nawet specjalne wydarzenie, w którym filmowano jego wagę w przeddzień planowanej walki z Jakiem Paulem.

Rahman Junior wagi… nie zrobił!

Pięściarz wniósł na wagę 206,6 funtów, co przekroczyło umowny limit wagowy, nawet obejmując tolerancję. Gdyby do walki doszło, to Rahman Junior musiałby zapłacić grzywnę w wysokości 25% umownego wynagrodzenia.

Zobacz także:

Roberto Soldić kończy przygodę w KSW! Piękne słowa Chorwata na pożegnanie po polsku!

Roberto Soldić już wybrał! Na pewno nie wiąże przyszłości z organizacją KSW, w której to dojrzał jako zawodnik MMA. Wybrał nietypowy kierunek, o którym wspominaliśmy na naszym portalu.

Mansur Azhiev ogłosił zakończenie kariery MMA!

Takiej wiadomości w poniedziałkowy wieczór nikt się nie spodziewał. Mansur Azhiev ni stąd ni z owąd ogłosił zakończenie kariery MMA. Zawodnik WCA Fight Team dodał post na Instagramie, w którym po krótce wyjaśnił swoją decyzję.

Niepokonany Patryk Likus zmierzy się z Pascalem Hintzenem na gali KSW 73

Niepokonany Patryk Likus (2-0, 1 KO) powróci do klatki KSW, by zmierzyć się w niej z Pascalem Hintzenem (7-1, 5 Sub). Do starcia w wadze piórkowej dojdzie podczas gali KSW 73, która odbędzie się 20 sierpnia w hali COS TORWAR w Warszawie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis