MMA PLKSWRafał Moks: Nie wiem o co chodzi, czekam na wyjaśnienie tej trudnej sprawy!

Rafał Moks: Nie wiem o co chodzi, czekam na wyjaśnienie tej trudnej sprawy!

Wszystko na to wskazuje, że kibice doczekają się powrotu Rafała Moksa (11-8). ”Kulturysta” w rozmowie z portalem mmanews.pl został zapytany o pobyt w areszcie i o całą sprawę.

Rafał Moks (11-8) to były zawodnik federacji KSW w wadze półśredniej. 34-latek dla polskiego giganta stoczył 8 pojedynków. Wygrywał m.in. z Marcinem Naruszczką czy Danielem Acacio. Przegrywał jednak z bardzo mocnymi zawodnikami takimi jak Borys Mańkowski czy Aslambek Saidov.

Wracając do posta z kotem … dobra jestem zazdrosny 😂 kota w tym miesiącu więcej nie będzie i koniec 👌 ewidentnie przypadł Wam do gustu a popularny kot w domu to kłopoty 😂A tak serio to wielkie dzięki że, tu ze mną jesteście i dopingujecie mnie do pracy 👍I mały wierszyk na niedzielę 👊„Gilotyny i skrętówki robię zawsze bez wymówki „A chyba że, jest tu jakiś poeta i wymodzi lepsze motto dnia to zapraszam w poście wrzucać 😂 #mma

Posted by Rafał Moks on Sunday, July 4, 2021

Moks: Tak naprawdę ja nie mam nic na sumieniu!

Rafał Moks (11-8) w rozmowie z portalem mmanews.pl został zapytany o pobyt w areszcie i całej sprawie. ”Kulturysta” gwarantuje, że nie ma nic na sumieniu.

K**wa, Ty wiesz że ja do dzisiaj nie wiem o co tam chodzi w tej sprawie? Ja nawet się na tym nie znam i nie wiem co dalej. Jestem w szoku, przysięgam. Nie wiem o co tam chodzi. Czekam na wyjaśnienie tej trudnej sprawy. Przyznam, że jestem w szoku na Twoje pytania. te kilka śmieci, które weszły na salę sądową… ja się nic nie zmieniłem. Żyję dalej tak jak żyłem. Tyle, że miałem chwilę przerwy w walkach i wróciłem do oktagonu. Tak naprawdę ja nie mam nic na sumieniu. A to co się dzieje w dzisiejszym świecie to jakaś moda. Widać, że na każdego przychodzi czas. No cóż, jest Sąd. ja tam wierzę w sprawiedliwość.

Moks ostatni pojedynek stoczył w maju 2016 roku. Podopieczny Piotra Bagińskiego podczas KSW 35 po niejednogłośnej decyzji sędziów pokonał Roberta Radomskiego.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot o McGregorze: Zrobił dużo dla tego sportu, ale nigdy nie byłem jego fanem… Widzieliście?

Mateusz Gamrot (18-1) skomentował sobotnią walkę wieczoru UFC 264, która odbyła się w Las Vegas. Mowa o trzecim starciu pomiędzy Conorem McGregorem (22-6), a Dustinem Poirierem (28-6). ”Gamer” jest pewny, że Irlandczyk stracił dużo swoim zachowaniem po walce.

Akop Szostak o walce na KSW 62: Uważam, że robię przysługę Szymonowi… Czekacie na tą walkę?

Akop Szostak (4-3) już w najbliższą sobotę stoczy swój trzeci pojedynek w największej organizacji w naszym kraju. Akop niespodziewanie wraca do organizacji KSW, aby na 62 edycji zmierzyć się z Szymonem Kołeckim. Podopieczny Mirosława Oknińskiego będzie dużym faworytem bukmacherów.