MMA PLKSWRafał Moks na KSW 61: Przyjechałem porozmawiać w sprawie dalszej współpracy! [WIDEO]

Rafał Moks na KSW 61: Przyjechałem porozmawiać w sprawie dalszej współpracy! [WIDEO]

Rafał Moks (11-8) pojawił się na sobotniej gali KSW 61 w Trójmieście. ”Kulturysta” wspierał swojego klubowego kolegę – Tomasza Romanowskiego (13-8). Niewykluczone, że podopieczny Piotr Bagiński już niebawem wróci do największej organizacji w naszym kraju.

34-latek na swoim koncie ma osiem pojedynków w KSW. Reprezentant BT Gym cztery starcia zwyciężył – w tym trzy efektownie zakończył przed czasem. 

Moks ostatni pojedynek stoczył w maju 2016 roku. Podopieczny Piotra Bagińskiego podczas KSW 35 po niejednogłośnej decyzji sędziów pokonał Roberta Radomskiego.

Rafał Moks: Cieszę się bardzo, że jestem tutaj!

Jest pierwszy wywiad z Rafałem Moksem (11-8). Niewykluczone, że ”Kulturysta” już niebawem wróci do organizacji KSW.

Cieszę się bardzo, że jestem tutaj z wami wszystkimi – że tak powiem wróciłem znowu na KSW (…) Dla mnie to normalna sprawa, całe życie trenuje. Nie ma innego miejsca, gdzie mógłbym tak szybko wrócić (…) Przyjechał dzisiaj tak naprawdę z nimi porozmawiać, w sprawie naszej współpracy.   

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Maciej Kawulski po KSW 61 o przyszłości Jurasa: Z naszej strony to było już pożegnanie [WIDEO] Zaskoczeni?

Współwłaściciel Federacji KSW Maciej Kawulski po wczorajszej gali KSW 61 podsumował całą imprezę oraz występ Łukasza Jurkowskiego, który w walce wieczoru zostawił sporo serca w klatce, ale przegrał przez TKO w trzeciej rundzie z Mariuszem Pudzianowskim.

Przerwany wywiad z MMA.PL! Mamed daje rady Jurasowi: Trzeba trenować, a nie pizzę jeść i whisky pić! [WIDEO] Widzieliście?

Po minionej gali KSW 61 Michał Rogoziński z portalu MMA.PL rozmawiał z Mamedem Khalidovem, a wywiad ten został przerwany przez Łukasza Jurkowskiego! W materiale widać, jak Mamed daje rady Jurasowi!