Rafał Kijańczuk przed FEN 26: Mam kilka rad od psychologa, jak opanować emocje

Foto: materiały własne
Foto: materiały własne

FEN 26 zbliża się wielkimi krokami. Podczas gali okazję na powrót do zwycięstw otrzyma Rafał Kijański (7-2). W trakcie media treningu przeprowadziliśmy z zawodnikiem krótką rozmowę dotyczącą jego nadchodzącej potyczki.

Kijańczuk dopiero po raz drugi zawalczy dla FEN-u. W swoim pierwszym pojedynku dla organizacji „Kijana” przegrał z Adamem Kowalskim (11-5-1), notując tym samym drugą porażkę z rzędu. By przerwać złą serię, w najbliższą sobotę niespełna 27-latek musi pokonać Marcina Zontka (17-12, 2NC).

Zawodnik z Chełma poczynił kroki w stronę poprawy nad kontrolą emocji podczas walki. Nasz rozmówca wspomniał nawet, iż w tym aspekcie otrzymał on kilka rad od psychologa. Ponadto fighter nieco szerzej ocenił swojego nadchodzącego rywala. Całość rozmowy z Kijańskim prezentujemy poniżej.

FEN 26 odbędzie się w najbliższą sobotę. Miejscem rozegrania gali jest wrocławska Hala Orbita. Kibice obejrzą łącznie dziewięć pojedynków, jeden z nich zostanie rozegrany w formule K-1. Walkę wieczoru wydarzenia stanowi starcie o pas wagi średniej pomiędzy Andrzejem Grzebykiem (15-3) a Robertem Fonsecą (12-3, 1NC).