MMA PLM-1 ChallengeRafał Kijańczuk kontra kowadłoręki Gruzin na gali M-1 Challenge 100 w Kazachstanie

Rafał Kijańczuk kontra kowadłoręki Gruzin na gali M-1 Challenge 100 w Kazachstanie

Rafał Kijańczuk (6-0) wkrótce powróci do klatki. “Kijana” 15 grudnia stoczy już swoją siódmą walkę w tym roku. Polak wystąpi na gali M-1 Challenge 100, gdzie jego rywalem będzie Gruzin Giga Kukhalashvili (9-4). Gala ta odbędzie się w Atyrau w Kazachstanie.

Rafał Kijańczuk M-1 Challenge 100

Rafał Kijańczuk vs. Giga Kukhalashvili at M-1 Challenge Battle in AtyrauPolish puncher Rafal Kijanczuk (6-0) is an…

Opublikowany przez M-1 Global Wtorek, 27 listopada 2018

Kijańczuk wszystie swoje dotychczasowe walki wygrywał przed czasem, pięciokrotnie kończąc walki w pierwszych rundach. W ostatnim pojedynku na Madness Cage Fighting 4 potrzebował zaledwie 17 sekund, aby pokonać Ukraińca Alexandra Boyko (17-19). Z kolei po poprzedniej walce jego rywal Charles Andrade (34-42, 1 N/C) został w ciężkim stanie przetransportowany do szpitala. Dla Kijańczuka będzie to już trzeci występ w rosyjskiej organizacji.

Kukhalashvili  to zawodnik pochodzący z Gruzji, lecz trenujący w Rosji. Dysponuje on również  bardzo mocnym ciosem. Aż  siedmiokrotnie nokautował swoich rywali, z czego aż 6 razy w pierwszych rundach. Podobnie jak Polak stoczył już dla M-1 Global trzy pojedynki. Po dwóch nokautach, na które potrzebował za każdym razem mniej niż minuty w ostatniej walce zaliczył porażkę. Kukhalashvili przegrał przez dyskwalifikację za przytrzymywanie się lin.

W walce wieczoru gali w Atyrau zobaczymy pojedynek mistrzowski w kategorii piórkowej. Amerykanin Nate Landwehr (11-2) w pierwszej obronie pasa zmierzy się z Ukraińcem Andreyem Lezhnevem (18-7).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis