MMA PLBoksRafał Jackiewicz sędzią podczas… freak fightu na gali Szpilka-Różański!

Rafał Jackiewicz sędzią podczas… freak fightu na gali Szpilka-Różański!

To jest pewne zaskoczenie! Rafał Jackiewicz (51-28-3, 22 KO) pojawi się w niedzielę na gali KnockOut Boxing Night 15 i nie będzie to walka w ringu. Doświadczony pięściarz będzie sędzią podczas freak fightu w Rzeszowie.

44-latek ostatni pojedynek stoczył pod koniec lutego tego roku. Jackiewicz w walce wieczoru zmierzył się z niepokonanym prospektem – Łukaszem Staniochem (6-0, 1 KO). Przebieg tego starcia był pewnym zaskoczeniem, bo Stanioch odnotował pierwsze zwycięstwo przed czasem.

Rafał Jackiewicz pojawi się w roli sędziego!

Pozytywnie szalony Rafał Jackiewicz (51-28-3, 22 KO) pojawi się w niedzielę na KnockOut Boxing Night 15. Doświadczony pięściarz będzie sędzią ringowym podczas freak fightu na gali w Rzeszowie.

Mowa tu o starciu uczestników reality show ”Hotel Paradise”. Na zasadach boksu zmierzą się Michał Choiński i Bartosz Graczyk.

W walce wieczoru dojdzie do wyczekiwanego starcia w wadze ciężkiej pomiędzy Arturem Szpilką (24-4, 16 KO), a niepokonanym Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO).

Cena za dostęp PPV na galę KBN 15 kosztuje 17,99 zł.

Zobacz także:

Paweł Jóźwiak komentuje brak Jurasa i Janisza: Ja to rozumiem i szanuje! Szanujecie podejście?

Łukasz Jurkowski i Andrzej Janisz zdecydowali, że nie będą komentować piątkowej gali Fight Exclusive Night 34. Na tą decyzję szybko zareagował prezes Paweł Jóźwiak, który jak zapewnia szanuje takie podejście.

Spore zaskoczenie! Andrzej Wasilewski zdradził ile sprzedano PPV tydzień przed galą! Wy też zaskoczeni?

To już w najbliższą niedzielę! W walce wieczoru dojdzie do wyczekiwanego pojedynku w kategorii ciężkiej pomiędzy Arturem Szpilką (24-4, 16 KO), a niepokonanym Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO). Andrzej Wasilewski zdradził ile sprzedano PPV na tydzień przed galą.