MMA PLBez kategoriiRafał Jackiewicz ma szalony pomysł! Myśli nad galą “rozbitków”!

Rafał Jackiewicz ma szalony pomysł! Myśli nad galą “rozbitków”!

Rafał Jackiewicz to jedna z najbardziej barwnych postaci w polskich sportach walki. Były mistrz europy organizacji EBU wyszedł ostatnio z pomysłem utworzenia nowej na polskim rynku federacji. To zupełnie nowa koncepcja.

Rafał Jackiewicz był gościem programu na kanale “Kto Wygrał”. Pięściarz zdradził prowadzącemu, że razem z kolegami nosi się z zamiarem utworzenia nowej federacji sportów walki. Jakich zawodników miałaby zrzeszać organizacja?

Mamy różne pomysły i jakoś tak wpadliśmy na pomysł z moimi kolegami, że zrobimy galę rozbitków. Czyli wszyscy pięściarze, którzy mają za sobą wiele ringowych wojen, którzy już odczuwają skutki tych walk będą mogli ze sobą walczyć. Zrobimy galę rozbitków [śmiech]. Organizacja będzie się nazywała Yeah Boxing Rozbitek Show.

Prowadzący program dopytał jakiego zestawienia można spodziewać się w walce wieczoru pierwszej edycji gali.

Nie no nie będę rzucał nazwiskami [śmiech]. Mamy jakąś tam listę. Wiesz co powiem ci, że to był taki głupi pomysł, ale powiem ci, że różne rzeczy w życiu się dzieją. Może jak znajdziemy jakiegoś sponsora to zrobimy to.

Rafał Jackiewicz w Fame MMA?

Rafał Jackiewicz to z pewnością jeden z najbardziej rozpoznawalnych bokserów w Polsce. Jackiewicz jest nie tylko uznanym pięściarzem, ale także bardzo charyzmatyczną postacią. Zdaniem wielu to idealne połączenie, aby związać się z Fame MMA. Czy Rafał Jackiewicz byłby zainteresowany taką współpracą?

Powiem tak, cyrk to jest moje naturalne środowisko od zawsze i myślę, że tam bym się odnalazł. Tam był kiedy taki epizod z Bonusem BGC. Dawałem wywiad na żywo i ktoś mnie zapytał co ja na walkę z Piotrkiem, czy bym się nie bał wystartować. Ja powiedziałem, tysiąc złotych za każdy kilogram jego futra i ja walczę. (…)Nie mam z tym problemu. To jest cyrk w dobrym tego słowa znaczeniu, ludzie tego potrzebują i po protu ktoś im tego dostarcza.

Zobacz także:

Śledztwo w sprawie śmierci ”Cygana” umorzone! Jak to oceniacie?

Zażalenie Romana Giertycha odrzucone.. Tym samym śledztwo w sprawie śmierci ”Cygana” zostało umorzone

Jon Jones lepszy od Khabiba? Amerykanin kwestionuje ranking P4P UFC

Czy patrząc na całą zawodową karierę Jon Jones jest lepszy od Khabiba Nurmagomedovowa? Przypominamy, że w tym tygodniu nastąpiła zmiana na szczycie w oficjalnym rankingu najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowej UFC.