MMA PLACARafał Haratyk wchodzi w zastępstwo i zawalczy na ACA 136

Rafał Haratyk wchodzi w zastępstwo i zawalczy na ACA 136

Rafał Haratyk (15-4-2) wystąpi na gali ACA 136, która 26 lutego odbędzie się w Moskwie. Polak zastąpi jednego z kontuzjowanych zawodników.

Rafał Haratyk ACA 136
Foto: ACA

Przeciwnikiem Haratyka będzie Vitaliy Nemchinov (12-2). Pierwotnie rywalem Rosjanina miał być były mistrz Salamu Abdurakhmanov. Były mistrz po raz ostatni walczył w 2019 roku. Stracił tytuł na skutek długiej absencji. Jak widać kłopoty zdrowotne wciąż go nie omijają.

ACA 136: 🇷🇺 Vitaliy Nemchinov vs. Rafal Haratyk 🇵🇱. Rafał Haratyk wkracza do karty walk gali ACA 136 w zastępstwie za kontuzjowanego Salamu Abdurakhmanova. 📅 26 luty, Moskwa, Rosja 🇷🇺.

Posted by ACA on Monday, January 31, 2022

Aktualnie w rankingu kategorii średniej ACA Nemchinov zajmuje ósme miejsce podczas gdy Haratyk jest czwarty.

Rafał Haratyk w organizacji ACA wygrał 4 z 5 walk. Dwukrotnie pokonał m.in. innego czołowego polskiego średniego Piotra Strusa. W swojej ostatniej walce we wrześniu ubiegłego roku poddał w 3. rundzie Azamata Bekoeva.

Bilans Nemchinova w ACA to 3 zwycięstwa i 2 porażki. Pechowe okazywały się dla niego wizyt w Polsce. Na gali ACA 96 w Łodzi poddał go aktualny zawodnik UFC Rodolfo Vieira. Z kolei na ACA 101 w Warszawie na pełnym dystansie lepszy okazał się Strus. Dwie ostatnie walki Nemchinov już jednak wygrał.

W walce wieczoru gali ACA 136 wyłoniony zostanie nowy mistrz wagi muszej. O tytuł powalczą Imran Bukuev i Aren Akopyan.

Zobacz także:

Kawulski o rewanżu Mameda z Soldiciem: Wszystko jest możliwe, Mamed już parę razy był skreślany! Co wy na to?

Dojdzie do rewanżu pomiędzy Roberto Soldiciem (20-3), a Mamedem Khalidovem (35-8-2). Głos w sprawie takiego zestawienia zabrał jeden z właścicieli KSW – Maciej Kawulski.

High League 2: Denis Załęcki to wielokrotny mistrz Polski w K-1! Są nagrania! Wiedzieliście?

Denis Załęcki już od najmłodszych lat startował w zawodach i tym samym zyskał spore doświadczenie. ”Bad Boy” już piątego lutego stoczy swoją pierwszą walkę w freakowej organizacji. Załęcki podczas High League 2 zmierzy się z Alanem Kwiecińskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis