MMA PLACARafał Haratyk o swoim występie na ACA 136 w Moskwie: W Rosji nie wiedzieliśmy do końca co się dzieje

Rafał Haratyk o swoim występie na ACA 136 w Moskwie: W Rosji nie wiedzieliśmy do końca co się dzieje

Rafał Haratyk opowiedział o swoim ostatnim występie na gali ACA 136 w Moskwie, gdzie walczył w miniony weekend.

Rafał Haratyk

Polak pokonał tam pokonał Vitaly’ego Nemchinova (12-3) techniczną decyzją. Pojedynek przerwano w trzeciej rundzie, po tym gdy zawodnicy przypadkowo zderzyli się głowami. Na skutek tego Polak nie mógł kontynuować walki, ale i tak… ją wygrał.

Całą walkę opisywaliśmy tak: ACA 136: Rafał Haratyk nie mógł dokończyć walki po potężnym rozcięciu, ale i tak… wygrał

Rafał Haratyk o swoim występie na ACA 136 w Moskwie: W Rosji nie wiedzieliśmy do końca co się dzieje

Haratyk o sytuacji związanej z inwazją Rosji na Ukrainę oraz o swoim występie dla ACA opowiedział w rozmowie z portalem InTheCage.pl.

Fragment poniżej:

“Już w środę byliśmy w Rosji i wtedy wydawało się to takim czasem, kiedy Rosjanie przed Ukrainą napinają muskuły. W czwartek obudziliśmy się w innej rzeczywistości i troszkę nie wiedzieliśmy o co chodzi, bo w Rosji są inne media, przepływ informacji przez internet jest, ale nie mieliśmy pierwszego nurtu informacji z telewizji. Nawet pojechaliśmy pozwiedzać Plac Czerwony i nie odczuliśmy jakiś ekscesów czy wzmożonych służb na ulicy. Wydawało się, że wszystko jest normalnie, że to jakaś dezinformacja, że ktoś coś tam gdzieś podpalił i powiedzieli, że to bomba. Nie wiedzieliśmy do końca co się dzieje.”

Cały wywiad do sprawdzenia -> TUTAJ: Rafał Haratyk już w domu! “Długo nie mieliśmy pojęcia o wojnie” | Kontrakt z ACA nadal obowiązuje?

Zobacz także:

Bonusy po KSW 67. Wybrano najlepszy nokaut, poddanie oraz walkę gali [WIDEO]

Po gali KSW 67 w Warszawie przyznano kilka bonusów. Wybrano najlepszy nokaut, poddanie oraz walkę podczas tego wydarzenia.

Marcin Różalski o ataku Rosji na Ukrainę: Chciałbym wykrzyczeć, co mam do wykrzyczenia!

Marcin Różalski za pomocą mediów społecznościowych skomentował sytuację, która panuje u naszych sąsiadów. W czwartek nad ranem Rosja zdecydowała zaatakować Ukrainę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis