MMA PLACARafał Haratyk nowym zawodnikiem ACA!

Rafał Haratyk nowym zawodnikiem ACA!

Foto: ACA

Od dziś reprezentujący Berserkers Team Bielsko-Biała Rafał Haratyk (11-3-2) może chwalić się przynależnością do jednej z najbardziej prestiżowych organizacji w Europie i okolicach, Absolute Championship Akhmat.

ACA zaprezentowało Polaka na swoim instagramowym profilu, witając go kilkoma ciepłymi słowami.

Lista zawodników wagi średniej ACA została dziś uzupełniona nowym wojownikiem z Polski. Witamy, Rafał Haratyk!

Nie będzie to pierwsza zagraniczna organizacja w karierze polskiego “Czołgu”. W przeszłości walczył on dla południowoafrykańskiej organizacji EFC Worldwide. Tam w 2016 roku doznał ostatniej jak dotąd porażki w karierze. Pokonał go wtedy Dricus Du Plessis, czyli późniejszy mistrz Federacji KSW.  Haratyk swoje ostatnie pojedynki toczył dla organizacji Babilon MMA, w której to może pochwalić się nieskazitelnym rekordem 4 zwycięstw. Jego ostatnim tryumfem w klatce Babilonu było pewne wypunktowanie solidnego Macieja Różańskiego (10-3) w bratobójczym pojedynku berserkerów.

Sam zainteresowany już wcześniej sugerował kontrakt z topową organizacją za pomocą swych mediów społecznościowych, jednak do dziś nie padły żadne konkretne nazwy. Po oficjalnym ogłoszeniu transferu, Rafał Haratyk skomentował dobrą nowinę na swoim Facebooku.

💥🤸‍♂️I wszystko stało się jasne, moją kolejną walkę(i kilka nastepnych) stoczę w #ACA 🎯”

💥🤸‍♂️I wszystko stało się jasne, moją kolejną walkę(i kilka nastepnych) stoczę w #ACA 🎯

Opublikowany przez Rafal Haratyk Sobota, 27 lipca 2019

Jak pisze sam Haratyk, możemy oczekiwać więcej niż jednego występu Polaka dla rosyjskiej organizacji, która planuje powrócić z klatką do naszego kraju.