MMA PLCiekawostkiRafał Collins pokonał Kazimierza Macinkiewicza na charytatywnej gali i wyzwał… Rafała Trzaskowskiego!

Rafał Collins pokonał Kazimierza Macinkiewicza na charytatywnej gali i wyzwał… Rafała Trzaskowskiego!

Wczoraj odbyła się charytatywna gala sportów walki Collins Charity Fight, w której w walce wieczoru oglądaliśmy byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza. Zmierzył się on z jednym z organizatorów imprezy Rafałem Collinsem.

Starcie to było walką wieczoru wczorajszej charytatywnej gali. Panowie zmierzyli się ze sobą w formule pięściarskiej.

Gala była możliwa do oglądania na player.pl.

Rafał Collins pokonał Kazimierza Macinkiewicza na charytatywnej gali i wyzwał… Rafała Trzaskowskiego!

Walki na Collins Charity Fight zakontraktowane były na trzy rundy. Starcie Marcinkiewicza z Collinsem trwało właśnie tyle. Pierwsza runda była bardzo zachowawcza ze strony Kazimierza Marcinkiewicza i rozkręcił się dopiero w drugiej odsłonie. Tam śmielej atakował Rafała Collinsa, choć nie był w stanie zrobić mu krzywdy.

W trzeciej rundzie Rafał Collins zadał cios na korpus, po którym Marcinkiewicz był liczony. Wstał jednak i dotrwał do końcowego gongu.

Sędziowie wskazali zwycięstwo Rafała Collinsa, który na kolejną charytatywną galę wyzwał prezydenta Warszawy – Rafała Trzaskowskiego.

Nie wiadomo czy ten przyjmie propozycję pokazania się w ringu bokserskim.

Zobacz także:

To dopiero zaskoczenie! Szulakowski poza KSW?

Wedle doniesień portalu MMA – bądź na bieżąco, Grzegorz „Szuli” Szulakowski przestał być zawodnikiem KSW. Co dalej z karierą 34-latka?

Andrzej Kostyra komentuje przegraną Szpilki: Życzę Arturowi dużo zdrowia!

Pojedynek Artura Szpilki (24-5, 16 KO) z Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO) wzbudził bardzo duże zainteresowanie. Walkę wieczoru Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie tym razem skomentował ekspert – Andrzej Kostyra. 

”Szczena” w niedalekiej przyszłości jest otwarty na starcie z… Mariuszem Pudzianowskim!

Ryszard Dąbrowski mierzy wysoko! Popularny ”Szczena” chciałby na dłużej zagościć w mieszanych sztukach walki. Ryszard jest otwarty, aby w niedalekiej przyszłości doszło do jego starcia z… Mariuszem Pudzianowskim (14-7).