MMA PLUFCRafael Fiziev naśladuje Gamera i po wygranej w UFC wyzywa… Justina Gaethje!

Rafael Fiziev naśladuje Gamera i po wygranej w UFC wyzywa… Justina Gaethje!

Rafael Fiziev to kolejny zawodnik nowego pokolenia, który coraz głośniej puka do czołówki wagi lekkiej UFC. Zawodnik z Kazachstanu jest właśnie po efektownej wygranej nad byłym mistrzem Rafaelem dos Anjosem.

Rafael Fiziev

Fiziev w miniony weekend w walce wieczoru gali UFC on ESPN 39 w Las Vegas znokautował Rafaela dos Anjosa i odniósł szóstą wygraną w MMA z rzędu.

Po tym efektownym zwycięstwie, Fiziev postanowił wziąć przykład z… Mateusza Gamrota!

Rafael Fiziev naśladuje Gamera i po wygranej w UFC wyzywa… Justina Gaethje!

Kazach w rozmowie z dziennikarzami po swojej wygranej nad RDA wskazał zawodnika, z którym najchętniej by się zmierzył w kolejnym starciu:

“Tak, bardzo chcę walczyć z Justinem Gaethje. Gaethje, jeśli chcesz walczyć, to jest jeszcze jeden gość z żółtymi włosami oprócz Charlesa Oliveiry i musimy wiedzieć, który jest najlepszy! To dobre zestawienie dla mnie i dla ciebie. Jeśli jesteś gotowy i nie boisz się, to dawaj!”

Justina Gaethje po swojej ostatniej wiktorii wyzwał także… Mateusz Gamrot. Polak po wypunktowaniu Armana Tsarukyana rzucił wyzwanie byłemu tymczasowemu mistrzowi wagi lekkiej UFC.

Zobacz także:

Pudzianowski reaguje na zachowanie Bombardiera: Jestem gotowy w każdej chwili! Widzieliście?

Serigne Ousmane Dia podczas PRIME SHOW MMA 2 stoczył swój drugi pojedynek w Polsce. Tym razem było to efektowne zwycięstwo. Ogromny ”Bombardier” ponownie nawoływał do rewanżu z Mariuszem Pudzianowskim. Weteran KSW postanowił zareagować w mediach społecznościowych.

Ten widok ucieszył wielu! Tak Jaś Kapela został ukarany przez Skolima za swoje prowokacje [WIDEO] Ucieszył?

Na wczorajszej gali PRIME Show MMA 2 w Arenie Gdynia doszło do pojedynku, w którym środowisko mieszanych sztuk walki w Polsce głównie kibicowało jednemu zawodnikowi. Chodzi o starcie Jaś Kapela vs Skolim, a sympatia środowiska skierowana była w stronę tego drugiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis