MMA PLKhabib NurmagomedovRafael Fiziev krytykuje styl walki Khabiba i Islama Makhacheva: Nigdy nie byłem fanem

Rafael Fiziev krytykuje styl walki Khabiba i Islama Makhacheva: Nigdy nie byłem fanem

Zdobywający coraz większą popularność zawodnik UFC Rafael Fiziev przyznał, że nie jest fanem stylu walki Khabiba Nurmagomedova czy Islama Makhacheva.

Fiziev w miniony weekend dał fenomenalną walkę z Bobbym Greenem na gali UFC 265. Rosjanin wygrał to starcie decyzją sędziów, a UFC nagrodziło obu zawodników bonusem pieniężnym za “walkę wieczoru”.

Po zwycięstwie, Fiziev skradł serca internetowym fanom sportów walki, bowiem wyzwał do pojedynku…. Tiktokera Hasbullę.

Rafael Fiziev krytykuje styl walki Khabiba i Islama Makhacheva: Nigdy nie byłem fanem

Rafael Fiziev jest znany z efektownego stylu walki i porównał go do umiejętności, jakie w oktagonie pokazywał Khabib Nurmagomedov czy teraz pokazuje Islam Makhachev:

“Nigdy nie byłem fanem, bo mamy zupełnie inne style. Ja jestem uderzaczem, a Khabib jest zapaśnikiem. W zapasach jest bardzo mocny i z tymi umiejętnościami może wygrać praktycznie z każdym, ale ja nie lubię takiego stylu walki. Tak samo jak Islam Makhachev walczył z Drew Doberem. Trzy rundy zapasów i nic do oglądania. Islam wykończył go, ale po nudnej walce. To była nuda.” – przyznał Fiziev.

Zobacz także:

FAME MMA 11: Znamy datę gali oraz potwierdzonego nowego uczestnika!

Wiemy już kiedy i gdzie konkretnie odbędzie się gala FAME MMA 11! Największa polska organizacja freak fightowa zorganizuje swoją kolejną imprezę w Arenie Gliwice!

UFC 267: Trzech Polaków na jednej karcie! Mocny rywal Tybury!

Marcin Tybura wraca do klatki UFC! Polak zawalczy na gali UFC 267, a rywalem zawodnika Ankos MMA będzie Alexander Volkov.

KSW 63 odbędzie się 4 września w Warszawie. Starcie mistrzowskie w walce wieczoru

Kolejne wydarzenie organizacji KSW odbędzie się 4 września w warszawskim studiu telewizyjnym, ATM Studio. W walce wieczoru „Robocop” powróci do kategorii półśredniej, by bronić tytułu mistrzowskiego.