MMA PLUFCRafael dos Anjos przemyślał swoją sytuację w UFC i chce… walk z weteranami, a nie z pretendentami!

Rafael dos Anjos przemyślał swoją sytuację w UFC i chce… walk z weteranami, a nie z pretendentami!

Rafael dos Anjos to były mistrz wagi lekkiej UFC i cały czas czołowy zawodnik swojej dywizji wagowej na świecie. Brazylijczyk jednak najwyraźniej przemyślał swoją aktualną sytuację w UFC i doszedł do pewnych wniosków.

Rafael dos Anjos

37-latek podzielił się z fanami decyzją o tym, że nie zamierza się aktualnie skupiać na walkach z pretendentami i marszu po pas mistrzowski UFC, a chce starć z innymi weteranami UFC, których wymienia.

Rafael dos Anjos przemyślał swoją sytuację w UFC i chce… walk z weteranami, a nie z pretendentami!

Brazylijczyk w swojej ostatniej walce przegrał z perspektywicznym Rafaelem Fizievem i – jak sam to napisał – skończył swój ostatni marsz po pas UFC. Na czym teraz chce się skupić?

“Miałem swój ostatni marsz po pas… A teraz nadszedł czas na walki z ludźmi, którzy motywują mnie do wstawania i trenowania. Mam za sobą prawie osiem godzin walk w oktagonie. Dajcie mi dla odmiany weterana! Chciałbym walczyć z takimi facetami jak: Jim Miller, Jorge Masvidal czy rewanż z Tonym Fergusonem czy Clayem Guidą.”

Potem dodał:

“Wonderboy (Stephen Thompson) i Matt Brown w wadze półśredniej też są opcją. Zawsze jestem w grze.”

\

A Wy z kim zestawilibyście w następnej walce Rafaela dos Anjosa?

Zobacz także:

MMA ATTACK 4: ”Matrix” rzucił wyzwanie Parke! Walka może się odbyć na szalonych zasadach! Widzieliście?

Powracająca federacja MMA Attack już 24 września na gali w Będzinie może przygotować kibicom kapitalny sportowy freak-fight z udziałem mistrza świata w kickboxingu Michała “Matrixa” Królika i Normana Parke – jednego z najsłynniejszych zadymiarzy w środowisku sportów walki. Trwają rozmowy na temat formuły, w jakiej mieliby się zmierzyć zawodnicy. Być może pojedynek odbędzie się na łączonych zasadach – najpierw dwie rundy w K-1 w małych rękawicach, potem trzecia w MMA.

PRIME SHOW MMA 3: Pająk zmierzy się z Rutkowskim! Nie będzie to walka w MMA! Kto zwycięży?

No to mamy spore zaskoczenie! Oficjalnie Piotr Pająk w debiucie w PRIME SHOW MMA zmierzy się z cenionym zawodnikiem KSW. Youtuber na zasadach bokserskich zmierzy się z Danielem Rutkowskim. Pojedynek odbędzie się pierwszego października w Radomiu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis