MMA PLArchiwumClout MMARadzikowski w mocnym stylu o transmisji Clout 2: Palec mnie bolał od odświeżania

Radzikowski w mocnym stylu o transmisji Clout 2: Palec mnie bolał od odświeżania

Jesteśmy po drugiej edycji Clout MMA, która odbyła się w Płocku. Nie obyło się bez problemów, bowiem po raz drugi naprawdę dużo widzów miało problem z transmisją PPV. Tym razem w tej sprawie głos zabrał utytułowany strongman i freak fighter – Krzysztof Radzikowski.

Radzikowski

Jeden z najlepszych polskich i światowych siłaczy swój debiut odnotował w listopadzie 2021 roku na gali FAME MMA 12 w Trójmieście. Było to starcie z bardziej doświadczonym Piotrem ”Bestią” Piechowiakiem. Walka potrwała cały dystans. Piechowiak po trzech rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

”Radzik” miał nadzieje, że dostanie kolejną walkę, aby zaprezentować się ze zdecydowanie lepszej strony niż w debiucie. Niestety taka szansa od walki z ”Bestią” się nie pojawiła.

Radzikowski zabiera głos!

Clout MMA 2 i ponowny problem z transmisją PPV. Tuż po gali głos zabrała Lexy Chaplin, która wszystkich przeprosiła.

Przepraszam nawet nie wiem co napisać. Po prostu przepraszam. Od trzech miesięcy pracowaliśmy nad PPV. Gwarantowano mi do samego końca, że nie ma najmniejszej szansy na jakąkolwiek awarie.

Parę dni później pojawiło się też oświadczenie organizacji Clout MMA. 

Na kanale ”Strong Ekipa” pojawił się materiał, w którym Krzysztof Radzikowski wypowiedział się o transmisji Clout MMA 2. 

Tak k**** żeście w ch*** zrobili po raz kolejny ludzi, że katastrofa no! Powiem Wam, palec mnie bolał od odświeżania, to po pierwsze. Po drugie: cztery dechy w błoto… Druga gala i druga gala jest bum! No to kogo Wy zatrudniacie? Amatora?! To mnie byście zatrudnili i lepiej bym transmisję zrobił. Takie walki i ja nic nie widziałem… 

Cały materiał poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis