MMA PLKSWRadosław Paczuski także wystąpi na KSW 73 w Warszawie! Rywalem Polaka Jason Radcliffe!

Radosław Paczuski także wystąpi na KSW 73 w Warszawie! Rywalem Polaka Jason Radcliffe!

Radosław Paczuski w drugim swoim pojedynku dla organizacji KSW zmierzy się z niebezpiecznym Anglikiem, Jasonem Radcliffe’m.

Paczuski KSW

Kolejny lokalny bohater pojawi się przed warszawską publicznością w hali COS Torwar. Niepokonany w zawodowym MMA Radosław Paczuski (4-0, 3 KO) na gali KSW 73 skrzyżuje rękawice z mocno bijącym Jasonem Radcliffe’em (17-9, 11 KO, 4 Sub). Starcie, do którego dojdzie 20 sierpnia, odbędzie się w limicie kategorii średniej.

Bilety na galę KSW 72 i KSW 73 dostępne w sprzedaży na ebilet.pl.

Radosław Paczuski ma za sobą jedno zwycięskie starcie w KSW. Ulubieniec warszawskich kibiców podczas KSW 70 zmierzył się z Jasonem Wilnisem i po bardzo interesującej, stójkowej walce wygrał w trzeciej odsłonie. W całej karierze w MMA 29-latek jest niepokonany i ma na koncie trzy nokauty. Reprezentant Uniq Fight Club ma za sobą ponad setkę walk amatorskich i kilkadziesiąt zawodowych bojów w kickboxingu. Na koncie posiada między innymi tytuł mistrza świata i mistrza Polski w kickboxingu. Wywalczył też tytuł wicemistrza Europy w muay thai. Na zawodowych ringach zdobył pas mistrzowski organizacji DSF Kickboxing Challenge i FEN.

Jason Radcliffe przeplata zwycięstwa i porażki w organizacji KSW. Anglik jamajskiego pochodzenia w okrągłej klatce wygrał z Antonim Chmielewskim i Albertem Odzimkowskim, a musiał uznać wyższość Damiana Janikowskiego oraz Michała Materli. “The Assassin” w karierze toczył boje m.in. na galach Bellator MMA, Cage Warriors, a także Indyjskiej organizacji Super Fight League. Zawodnik z Londynu jest niezwykle niebezpieczny od pierwszych sekund pojedynku, czego dowodem może być aż 13 starć zakończonych w pierwszej rundzie.

Walka wieczoru | Main event

120,2 kg/265 lb: Tomasz Sarara (1-0, 1 KO) vs Arkadiusz Wrzosek (0-0)

Karta główna | Main card

65,8 kg/145 lb: Daniel Rutkowski #1 (13-3 1NC, 7 KO, 1 Sub) vs Lom-Ali Eskiev #2 (19-5 1NC, 8 KO, 3 Sub)

83,9 kg/185 lb: Radosław Paczuski (4-0, 3 KO) vs Jason Radcliffe (17-9, 11 KO, 4 Sub)

Zobacz także:

Mateusz Gamrot spadł w oficjalnym rankingu UFC! Walka z Gaethje się oddaliła?

Niestety, ale Mateusz Gamrot spadł w oficjalnym rankingu wagi lekkiej UFC! “Gamer” co prawda wciąż jednak znajduje się w czołowej dziesiątce dywizji do 70 kilogramów, ale walka z Justinem Gaethje się nieco oddaliła.

Denis Załęcki o walce z Parke: Po nowym roku jak najbardziej, możemy bić się w jego formule!

Już w przeszłości mówiło się o potencjalnej walce Denisa Załęckiego z Normanem Parke. ”Bad Boy” na insta stories został zapytany czy dojdzie do takiego zestawienia. Załęcki zapewnił, że po nowym roku jest gotowy na starcie z Parke. Zdecydowanym faworytem takiego zestawienia byłby oczywiście ”Stormin”.

Boxdel ponownie uderza w Pawła Jóźwiaka! Don Kasjo mocno odpowiada!

Michał Baron postanowił zabrać głos po gali PRIME SHOW MMA 2, która odbyła się w Gdyni. Jeden z właścicieli FAME MMA postanowił nie pierwszy raz w mocnych słowach wypowiedzieć się o Pawle Jóźwiaku. ”Boxdel” zapewnia, że prezes Fight Exclusive Night jest bardziej związany z nową freakową organizacją niż wszyscy sobie wyobrażają.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis