Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKSWRadosław Paczuski po ogłoszeniu walki z Materlą na XTB KSW Colosseum 2: Sam z siebie bym Michała nie wyzwał

Radosław Paczuski po ogłoszeniu walki z Materlą na XTB KSW Colosseum 2: Sam z siebie bym Michała nie wyzwał

Materla vs Paczuski to najnowsza walka, która została dodana do rozpiski gali XTB KSW Colosseum 2! Jeden z bohaterów tego zestawienia, Radosław Paczuski po ogłoszeniu walki z Materlą udzielił wywiadu Arturowi Mazurowi z kanału Klatka po Klatce, w którym skomentował to zestawienie.

Radosław Paczuski po ogłoszeniu walki z Materlą

Przypominamy, że gala XTB KSW Colosseum 2 odbędzie się już 3 czerwca na Stadionie Nardowym w Warszawie.

Będzie to druga gala w historii KSW zorganizowana na największym obiekcie w kraju.

Radosław Paczuski po ogłoszeniu walki z Materlą na XTB KSW Colosseum 2: Sam z siebie bym Michała nie wyzwał

Paczuski został rzucony na głęboką wodę, bowiem już w swojej czwartej walce dla KSW zmierzy się z legendą tej organizacji. Sam zawodnik przyznał, że gdyby to on miał wskazać przeciwnika na galę w Warszawie, to z szacunku do Materli nie wskazałby jego:

Bilety na XTB KSW Colosseum 2 dostępne są na ebilet.pl.

“Ja sam nigdy bym z taką inicjatywą do Michała nie wyszedł. Właśnie z tego szacunku, że jest to ikona, legenda i nigdy bym Michała nie wyzwał na pojedynek. Ale jeśli taka propozycja i inicjatywa wyszłaby z drugiej strony to też jestem wojownikiem i też taką walkę sportową podejmę. Sam z siebie bym jednak Michała nie wyzwał, bo bardzo go szanuję. Jest wielkim zawodnikiem, legendą, ikoną. Jest może minimalnie po swoim prime, ale to ciągle jest Michał Materla, czyli bardzo doświadczonym zawodnikiem, bardzo groźnym.”

Zobacz także:

Kolejny Polak w Glory! Maksymilian Bratkowicz pod koniec kwietnia zawalczy w Rotterdamie! Widzieliście?

Dziś nie brakuje dobrych wiadomości! Maksymilian Bratkowicz postanowił zaryzykować i przyjął walkę w zastępstwie. Maks jest kolejnym naszym reprezentantem, który trafił do największej organizacji kick-boxingu. Do debiutu Biało-Czerwonego dojdzie już pod koniec kwietnia.

Piotr Szeliga mocno o zaczepkach Oknińskiego: To jest żenujące! Co wy na to?

Piotr Szeliga w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wypowiedział się o zaczepkach ze strony trenera Mirosława Oknińskiego. Freak figthter z Dębicy zapewnia, że ”z Akademii Wilanów zrobiła się Akademia Pana Kleksa”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis